Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Uzgoj malog drveta  (Posjeta: 2642 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Renchy64

Uzgoj malog drveta
« : 19-09-2011, 16:49:16 »
pozdrav...naime ja sam prosla stranicu i nigdje nisam naisla na skroz pocetnicku fazu kako uzgojiti "malo" drvo..koliko vidim to moze biti svako (skoro) drvo u nasem okruzju ali nema nigdje proces kojeg se pocetnik moze drzati da od drva uzgoji malo....hvala

Offline Marija

Odg: Uzgoj malog drveta
« Odgovori #1 : 19-09-2011, 17:04:37 »
pozdrav...naime ja sam prosla stranicu i nigdje nisam naisla na skroz pocetnicku fazu kako uzgojiti "malo" drvo..koliko vidim to moze biti svako (skoro) drvo u nasem okruzju ali nema nigdje proces kojeg se pocetnik moze drzati da od drva uzgoji malo....hvala

Ako tražiš upute na pola stranice teksta kako izgojit bonsai, žao mi je ali nećeš to naći, bonsai je ipak malo složeniji od toga i za prve konkretnije rezultate u ovom hobiju, treba uložiti barem 4-5 godina rada na stablima.

U ovom podforumu imaš posebno označene OSNOVNE UPUTE ZA BONSAI POČETNIKE, vjerujem da ćeš ih uspjet pronaći. To je dobro mjesto za krenuti se informirati, ali daleko od toga da je tu sve rečeno ....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Renchy64

Odg: Uzgoj malog drveta
« Odgovori #2 : 19-09-2011, 17:23:10 »
vidla sam :D XD zanemari pitanje ....