Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Krupni bijeli treset  (Posjeta: 16743 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #15 : 08-09-2009, 19:28:59 »
OK ja ću to platiti i podići sutra ili prekosutra. Idem u minus pa molim lovu u  roku odmah

Mozes doci do mene u firmu po lovu sutra!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #16 : 10-09-2009, 15:37:06 »
Treset je stigao, Don si je zel kolko treba, a ostatak je kod mene... kome treba (ko je naručil) nek si dojde po njega!
Svi ostali javite se ako trebate  :chinaman:

Roba izgleda prvoklasno... testovi uskoro, a i fotke... možda  :idiot:

Offline DonQuijote

Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #17 : 10-09-2009, 17:23:55 »
Roba izgleda prvoklasno...

Bogme da, ja oduševljen i floreoporom i tresetom. Točno ono što nam treba i to po vrlo prihvatljivim cijenama

... i toga sada imam toliko da hoći-neću moram vaditi na veliko :mdr:

Offline Marija

Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #18 : 10-09-2009, 17:28:34 »
Done hvala u ime mojih 8 vreća i na općekorisnom radu za sve nas!  :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #19 : 10-09-2009, 21:26:34 »
Nema na čemu. Bilo mi je zadovoljstvo

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #20 : 11-09-2009, 08:19:44 »
Fotki naravno nemam... padala je kiša jučer i bila je kmica  :idiot:
Treset je fenomenalan...kao spužva. Možda sam očekivao da će vizualno izgledati vlaknastije, no funkcija je anulirala vizije  :great:
Posuo sam ga po vrhu posuda u kojima su već drva i zalijao sa tušem, ni jedan komad treseta nije bježao iz posude, već se uredno natapao i zauzimao mjesto između Floreopora/Maxita. Evo ja sa punom svješću i odgovornošću izjavljujem da smo došli do fenomenalnog substrata za naša drfca  :chinaman:
Naravno, omjer mješavine će varirati prema potrebi, no generalno 80% Floreopora - 20% Bijelog mild treseta.

Offline bjekii

Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #21 : 26-10-2009, 13:34:38 »
Pozdrav!

Evo sad sam naletio na ovu prepisku, složna ste ekipa,nema šta!!
Meni je teakođer potreban bijeli treset, ali za potrebe pravljenja pokrovnog sloja u
uzgajanju gljiva, a trenutne potrebe mi nisu šest kubika,uzgajam za sebe,prijatelje i obitelj...
Tako da, ako namjeravate naručivati još,rado bih sudjelovao... ili ako vam je ostalo od ove ture išta(sretan bih bio i sa 10kg, a presretan sa 100!)..
Uživajte
I.

Offline bjekii

Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #22 : 26-10-2009, 13:36:43 »
Eh da, našao sam danas i vermikulit, čiko iz radnje je rekao da mogu odmah sjesti u auto i doći po vreću(130kn) ili sto vreća... link: http://www.euro-brod.hr/
Sretno!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #23 : 26-10-2009, 13:56:40 »
Pozdrav!

Evo sad sam naletio na ovu prepisku, složna ste ekipa,nema šta!!
Meni je teakođer potreban bijeli treset, ali za potrebe pravljenja pokrovnog sloja u
uzgajanju gljiva, a trenutne potrebe mi nisu šest kubika,uzgajam za sebe,prijatelje i obitelj...
Tako da, ako namjeravate naručivati još,rado bih sudjelovao... ili ako vam je ostalo od ove ture išta(sretan bih bio i sa 10kg, a presretan sa 100!)..
Uživajte
I.

Za sada ništa, no već iduće godine, lako moguće da će krenut nove narudžbe.  :great:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #24 : 26-10-2009, 21:13:59 »
Mario pozdrav! Bio sam danas u Agrohoblaju kupovao sam treset i floreopor.Rekla mi je gospodja da si se interesirao za sitnu granulaciju.Ako trebas ili budes trebao gospodja je rekla da ju nazoves.Za nas bonsaiste sve mogu uciniti samo im treba prije javiti tako da to pripreme.Zavisi sto vec sta bude trebao.Takoder daju i povoljne cjene.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Krupni bijeli treset
« Odgovori #25 : 28-10-2009, 07:56:48 »
Mario pozdrav! Bio sam danas u Agrohoblaju kupovao sam treset i floreopor.Rekla mi je gospodja da si se interesirao za sitnu granulaciju.Ako trebas ili budes trebao gospodja je rekla da ju nazoves.Za nas bonsaiste sve mogu uciniti samo im treba prije javiti tako da to pripreme.Zavisi sto vec sta bude trebao.Takoder daju i povoljne cjene.

Hvala !
Razgovarao sam sa gospođom i kad bude aktualno, mi to riješimo u jednoj rečenici  :great: , ja to zovem čovječna poslovnost, svaka čast Hoblajima  :chinaman: