Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Poziv iz Slovenije - 4. Mednarodno razstavo bonsajev 8-9.V.2010.  (Posjeta: 8887 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Evo što je stiglo na mail HBS-a:

Dear friends,
 
Slovenian bonsai club will organize the 4th International bonsai exhibition which will take place from 8th - 9th May 2010 in congress center Mons in Ljubljana. Exhibition is growing from year to year and it is becoming one of the most important exhibitions in the region. This year the main demonstrators will be Enrico Savini from Italy and Marek Gajda from Poland. We'll host some award winning trees from this years Noelanders Trophy including the grand winner: Savinis Juniperus! We would like to invite you to our exhibition! With your trees you can contribute to success of this show. Of course we expect that you'll exhibit only the best trees. If you'll decide to come to Ljubljana, please let me know as soon as possible and we'll reserve you a space on our exhibition shelves.
 
Regards,
Tomaž Kovsca, president of Slovenian bonsai club
 
Dragi prijatelji!
 
Slovenski bonsaj klub organizira 4. Mednarodno razstavo bonsajev, ki bo 8. in 9. maja 2010 v kongresnem centru hotela Mons v Ljubljani. Razstava iz leta v leto napreduje in postaja ena najpomembnejših razstav v regiji. Letos bosta glavna demonstratorja Enrico Savini iz Italije in Marek Gajda s Poljske. Na razstavi bomo gostili kar nekaj dreves, ki so na letošnjem Noelanders Trophyju osvojila nagrade, med njimi tudi velikega zmagovalca - Savinijev kitajski brin! Na razstavo vabimo tudi vas, da s svojimi drevesi prispevate k uspehu razstave. Seveda pričakujemo, da boste razstavili le najboljše! Če se boste razstave udeležili, mi prosim čim prej sporočite, da vam rezerviramo prostor na razstavnih policah.
 
Hvala in lep pozdrav,
 
Tomaž Kovšca, predsednik Slovenskega bonsaj kluba
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Ide netko? Čini mi se vrlo zanimljivo i kvalitetno pa mislim da ću ići

Offline Marija

Ide netko? Čini mi se vrlo zanimljivo i kvalitetno pa mislim da ću ići

Mi smo bili 2006. a kasnije nikako da se poklopi pa da odemo.
Slovenci godinama dolaze na naše konvencije i bilo bi uredu da uzvratimo posjetu  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Ide netko? Čini mi se vrlo zanimljivo i kvalitetno pa mislim da ću ići

Definitivno kvalitetno, jako mi je žao što nas dvoje ne idemo. :sick:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline gal

....ja sam bio 2008 i bilo je odlično, organizacija i ambijent izložbe - hotela, na visokom nivou...

Offline Marija

Tomaža zanima da li netko od nas planira donijeti drvo za izložbu. Ukoliko da, molim da mu se direktno javite. Rok za prijave je do kraja ovog mjeseca!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai