Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Intro  (Posjeta: 2688 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bruno

Intro
« : 18-02-2010, 23:24:38 »
Pozdrav svima!
Nakon početne fascinacije prije mnogo godina,pa posjedovanja i samo posmatranja razlistalih konfekcijskih batrljaka tipa Pevec i sl.,vršljanja po prirodi i amaterskih ekocida nad yamadorijima i ostalima, odlučija sam uzeti stvar u svoje ruke. Na webu sam naišao na Hobi bonsai forum i oduševljen ozbiljnošču pristupa i ”scenom” stupio u vezu (veliko hvala Mariji i Andriji na startnom paketu informacija i tvari). Sad je virus uznapredovao,kad ugledam komad bakra na ulici skačem u elektrodalmacijin kanal,ne gledam ispred sebe nego po krošnjama,čitam po forumu i okolo i tako,ubrzano pripremam hardver za ozbiljniji lov.
Imam "konfekcijske" bor i neki mikro čempresić koje mislim žrtvovat za nauku,pa prvo pitanje: Trebam li ih odmah prebaciti u mix pa ih malo više čuvati od zime il da ih pustim da se gnjecaju u sadašnjoj zemlji i čekam njihovo vrijeme presađivanja?


Offline DonQuijote

Odg: Intro
« Odgovori #1 : 19-02-2010, 08:24:22 »
Dobrodošao.
Vrijeme presađivanja je stiglo, mislim da već sada bez ikakve frke možeš presaditi to što trebaš.