Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Radovi na cesti  (Posjeta: 36865 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #75 : 27-11-2009, 16:54:12 »
Možda si malo previše ušpagetio te glavne grane, koje po mom mišljenju trebaju biti ravnije i samo ih pravilno usmjeriti. Dobar materijal! :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #76 : 27-11-2009, 17:06:16 »
Možda si malo previše ušpagetio te glavne grane, koje po mom mišljenju trebaju biti ravnije i samo ih pravilno usmjeriti. Dobar materijal! :smile:

...može se i tako primjetiti, no kad krene rast, sve će se rezati i to dosta, pa će nestati silni zavijuci...trenutno sam ostavio kompletnu dužinu grana, no iduće sezone će tu duljinu nadomjestiti remifikacija na srezano...

Offline Bruno

Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #77 : 18-02-2010, 23:39:36 »
Nije uz cestu,al mislim da paše uz ovu temu.
Moj "prvi" kandidat je čini mi se smrika izrasla na tupini nepunih 20ak metara od ormarića sa slobodnom utičnicom 220V.
Priči ću mu odozdo

Offline DonQuijote

Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #78 : 19-02-2010, 08:27:32 »

nepunih 20ak metara je ormarić sa slobodnom utičnicom 220V.
Priči ću mu odozdo
Mislim da bi se društvo trebalo pobrinuti za takve idealne uvjete i dovesti struju do svih kandidata :mdr:

Offline gal

Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #79 : 19-02-2010, 09:08:22 »

nepunih 20ak metara je ormarić sa slobodnom utičnicom 220V.
Priči ću mu odozdo
Mislim da bi se društvo trebalo pobrinuti za takve idealne uvjete i dovesti struju do svih kandidata :mdr:

Očekivao sam da ćeš mu dati neki konstruktivniji savjet!  :hihihi: ...a da mu posudiš odoru "Zrinjevca"?!  :hihihi:

Offline Marija

Odg: Radovi na cesti
« Odgovori #80 : 19-02-2010, 09:18:56 »
Smrika (Juniperus oxycedrus), ako se o njoj radi, inače nije neko drvo za bonsai jer je problem što se slabo primaju, a i one što se prime imaju tendenciju umiranja u posudi kroz par godina.
Tamo oko te tvoje lokacije, koliko se sjećam, ima neka kruška pod korom .... imam negdje sliku  :jezik:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai