Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Rezovi na granama  (Posjeta: 15535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laugh

Odg: Rezovi na granama
« Odgovori #45 : 01-11-2010, 00:14:59 »
ja bih ovo drvce poceo trenirati da postane bonsai !... isplati li se ? ako da di da rezem i sto da rezem...

ako ne... koliko da cekam da poraste ?!... moze li mi neko dati primjer zgodnog yamarodia :) hvala

Ovaj u drugom planu je dovoljno narasao, ne moraš čekati za vađenje na proljeće, slobodno ga izvadi.

hvala :) vadim i nadam se da sluzbeno pocinje moje bavljenje bonsaiem :)

i molio bih samo savjet oko rezanja.... HVALA

Offline Marija

Odg: Rezovi na granama
« Odgovori #46 : 02-11-2010, 12:00:06 »
Od 2009.godinje si na forumu i još nisi ništa shvatio.Sory.Ispada kao da se zaj...... sa nama. :loco:
ispricavam se... s nikim se ja ne zajebavam.... samo nisam bio ovdje jako dugo... imam neku teoriju slabasnu, ali nemam praxu.. ja zapravo samo zelim necije profesionalnije misljenje ili samo POTVRDU da to sto radim je dobro.... inace sam ziheras.... pa i ovdje zelim biti ziher da radim nesto to je sigurno dobro ;)

potrudit cu se ubuduce sto rijede postavit ovakve postove ako nekom smetaju....  ( barem nisam otvarao novu temu ;) ) hehe

imaj strpljenja hihi ;)

Radovan je valjda ukapirao da pokazuješ ovu biljčicu u prvom planu  :tup:, pa mu se fitilj malo stanjio, ne zamjeri.... inače uvijek svima opširno i strpljivo odgovara .... :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Rezovi na granama
« Odgovori #47 : 02-11-2010, 14:15:37 »
Točno to.Mislio sam da pokazuje Poljski javor u prvom planu.Sorry.. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!