Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Juniperus squamata meyeri / tanuki  (Posjeta: 3161 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Juniperus squamata meyeri / tanuki
« : 09-04-2010, 11:06:24 »
...nakon jedne pune sezone montiranja i rasta, došlo je vrijeme za prvi stajling... uglavnom je to vrlo blizu mojim početnim zamislima. Sad još koje dvije tri godine da se krošnjice zgusnu, a još danas ću suharak tretirati sa lime sulphuom ili preciznije "Sivcem crvenim".

prije i poslije...

Offline DonQuijote

Odg: Juniperus squamata meyeri / tanuki
« Odgovori #1 : 09-04-2010, 11:39:33 »
Izgleda odlično jedino mi se donja desna suha grana čini prejaka, to ćeš vjerojatno još stanjiti prije "sivca crvenog"?

Kako je drvo popunilo žlijebove? Možda još jedna sezona nesmetanog rasta ne bi bila loša za to popunjavanje

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Juniperus squamata meyeri / tanuki
« Odgovori #2 : 09-04-2010, 14:32:18 »
Izgleda odlično jedino mi se donja desna suha grana čini prejaka, to ćeš vjerojatno još stanjiti prije "sivca crvenog"?

Kako je drvo popunilo žlijebove? Možda još jedna sezona nesmetanog rasta ne bi bila loša za to popunjavanje


...kad ti veliš da je odlično, onda sam ja presretan  :jupije: hvala  :chinaman:
ništ sad neću tanjiti, dok se krošnje ne popune. očekujem duplo više zelene mase i kompenzaciju sa suharkom...iako mi je to manje bitno.
lijeva krošnja je super prerasla žljeb, dok desna puno manje... i ja sam planirao nesmetan rast, no ponjelo me ...  :tlab: ...bude već!

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Juniperus squamata meyeri / tanuki
« Odgovori #3 : 11-06-2010, 11:25:24 »
Bok. nemogu izdržat da ne komentiram. ovaj juniper je  odličan al stvarno odličan, možda na mene kao početnika tako dijeluje i izgleda a u tvojim rukama če izgledat savršeno. pozzz :great:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!