Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ligustrum?? +neka početnička pitanja  (Posjeta: 8074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Ligustrum?? +neka početnička pitanja
« Odgovori #15 : 10-05-2010, 08:20:10 »
Ako si je stavio u tu zemlju iz konzuma, kak veliš, onda zanemari sve savjete o agresivnom i čestom zalijevanju, to vrijedi samo za moderne supstrate, u običnoj zemlji će korijen istruliti ako zalijevaš svaki dan. Sretno ti bilo

Offline BreganaBronx

Odg: Ligustrum?? +neka početnička pitanja
« Odgovori #16 : 20-05-2010, 01:09:42 »
Ako si je stavio u tu zemlju iz konzuma, kak veliš, onda zanemari sve savjete o agresivnom i čestom zalijevanju, to vrijedi samo za moderne supstrate, u običnoj zemlji će korijen istruliti ako zalijevaš svaki dan. Sretno ti bilo

hmm.. sad citam malo http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=705.255 (Sve o zemlji/mješavini) .. došo do pola  :jupije: :jupije:, i sad sam zbunjen jer ne znam koju ja zemlju ubutu imam u tegli... xD mislim da je to bila zemlja za cvijece, a procito sam da je to treset?? jel to tocno? znam da je full lagana bila ta "zemlja" i neak recimo mekana, nježna... hmmm..
i kad zaljevam, voda prođe dolje kroz otvore za drenažu
to beer or not to beer????

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Ligustrum?? +neka početnička pitanja
« Odgovori #17 : 20-05-2010, 10:33:02 »
Nije ti problem uopšte skužiti.Posadi u substrat o kojemu ti ljudi pišu da je najbolji ili radi po svojemu ali onda nemoj ništa pitati. :quiet:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!