Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Moj treći suiseki  (Posjeta: 19288 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #15 : 23-07-2007, 18:27:04 »
 :wall:

Offline Andrija Zokić

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #16 : 23-07-2007, 19:07:55 »
Ideja ti je odlicna. Probaj napravit nekoliko skica na papiru da ustedis trud.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #17 : 23-07-2007, 21:41:19 »
prijedlog....

a da napraviš nešto mimimalističko ..... da rep shvatiš kao literati i napraviš mu malo neugledno postolje koje ne dominira .... možda samo malo namreškano.... i da rep ostaviš uspravan, a ne nagnut....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #18 : 24-07-2007, 06:39:04 »
Satrven porazom, mislim da ću ostaviti ribicu da se odmara nekih tjedan dana i dobro razmisliti :mdr:

Offline hknezovi

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #19 : 24-07-2007, 19:35:40 »
Naj se jezdit. Ništa nije uzalud. Sad bar znaš kak nije ok.

Nemoj misliti da se miješam u tvoj posao ali ja taj kamen vidim vertikalno postavljen u postolje. Kao rep kita kad ga digne iznad površine.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline DonQuijote

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #20 : 24-07-2007, 21:59:36 »
A da, i loš primjer je dobar primjer jer se iz njega štošta nauči :great:

Kaj bi se ljutio, pa zato i stavljam slike ovdje da se komentiraju, da svak veli svoju viziju ili tako nešto. Sto ljudi sto vizije, ja ću na kraju napraviti po svome ali to po mome može biti baš ono što je neko predložio a meni se dopalo. Sad mi se pomalo slaže u glavi kako bi ga želio vidjeti.
 Biti će okomitiji ali ne sasvim okomit,  i kak Marija veli minimalistički...dobro ne do kraja minimalistički, ali svakako manje razbacan od prvog pokušaja.
 I ne budem stavljao fotke dok ga ne završim da ga ne zacopram kao ovog :mdr:

Offline gale

Odg: Moj treći suiseki
« Odgovori #21 : 28-07-2007, 15:13:32 »
Ne bacaj postolje, ono je lepo  samo za sebe. Lepše je nego neki suiseki. A kad bude deo tvoje zbirke nomoraš nikom reći da je to zamišljeno kao postolje.  :whistle: