Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Hoće netko da zajedno kupimo Naku?  (Posjeta: 3162 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dijxtra

Hoće netko da zajedno kupimo Naku?
« : 05-05-2010, 11:42:23 »
Oće neko naručit Naku skupa samnom?

Razmišljam da kupim Bonsai Techniques. Samo 1 ili 1 i 2, nisam još odlučio. Preko Amazona i eBaya se prodaju za neke sumanute cijene, maltene ko suho zlato. Nije mi jasno tko to uopće kupuje za takve cijene kad American Bonsai Society fino prodaje obe knjige zajedno za 85 dolara plus poštarina. Pa sam ja fino njima poslo mail i pito ih za poštarinu, kažu: $43.45. I da stane još u paket za istu cijenu poštarine. Tako da pitam ja vas sad:

Želi li netko naručiti Bonsai Techniques 1 ili 2 (direktan link na bookstore: http://www.absbonsai.org/books/booklist.html) i podjeliti samnom troškove poštarine i obrade pošiljke? Dakle, svako plaća svoju knjigu (carina se ne plaća) i dio poštarine + manipulativnih troškova ovisno o svom udjelu u ukupnoj cijeni. U obzir dolaze samo ljudi koji su se voljni pojavit na Carinskoj ispostavi II Pošta (Branimirova 4, Zagreb) čim dođu knjige. Ne očekujem da mi itko da pare unaprijed, nego daš pare kad dođeš po knjigu. Druge knjige sa ovog popisa ne prihvaćam zato jer ako mi naručitelj netragom nestane pretpostavljam da ću Naku već moć utopit negdje, a za ove ostale nisam ziher.

Ako se javi više ljudi ide se po sistemu ko prvi njegova djevojka. Ponude preko privatnih poruka ne prihvaćam u slučaju da mi se javi više ljudi da se jasno vidi ko se prvi javio, da ne bude škandala :-D

Pujebate, jesam se raspiso ko da pišem natječaj za izgradnju autoceste Bar - Boljare.

Ajd živili.

P.S. Nisam ovo stavio u podforum "prodaja" jerbo tehnički baš i ne prodajem knjigu, al ako admin smatra da je topicu mjesto tamo, neka ga prebaci :-D