Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: AnimaBonsai.com  (Posjeta: 14871 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #15 : 05-06-2013, 14:22:11 »
Ja uopće neću gledati jer me uhvati onakav jad o kojemu pričaju početnici, tu na nekom topicu i imam osjećaj potpune promašenosti  :ashamed:

Offline Luc de Fuc

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #16 : 05-06-2013, 14:47:21 »
stranica je super, slike još bolje a drffca nemam potrebe komentirati... :chinaman:
jedino ne znam zakaj je tekst ispod sličica na naslovnoj strani tak porazbacan...jel to samo meni ili i drugima??

Offline mansa12

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #17 : 05-06-2013, 19:08:13 »
 vaša drva su svima nama inspiracija  :chinaman: :chinaman:

Offline Marija

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #18 : 06-06-2013, 09:56:53 »
jedino ne znam zakaj je tekst ispod sličica na naslovnoj strani tak porazbacan...jel to samo meni ili i drugima??

 :question:

napravi neki print screen da vidim?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Luc de Fuc

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #19 : 06-06-2013, 10:10:12 »
evo šefice...
skužio sam da je tak porazbacan tekst kada učitava stranicu tj nabacuje slike jer ne otvore se sve odmah...
nekad kad ih aplouda se tekst popravi i sve je ok, ali nekada ostane ovako...

Offline alexhor

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #20 : 06-06-2013, 10:45:55 »
Luc, s mojeg webdizajnerskog stanovišta, to je tako, na ovoj galeriji skripta slaže slike u stupce, prilagođava njihovu širinu prema širini stupca i pa prema širini proporcionalno smanji visinu, onda dobiješ to tako raspoređeno. nema horizontalnog poravnanja nego samo vertikalnog, a to nije greška, nego je tako zamišljeno da se iskoristi prostor zbog različitog formata slika i da ne bi ostale praznine između njih.
No i ja bih radije vidio da radi svugdje kako što radi na Recently added, gdje je svaka slika posložena po stupcima ali nije proporcionalno smanjena nego je cropana (odrezana od gore i od dolje), pa su sve jednake visine s time da moguće da ponekad dio nedostaje (jer to bude onda samo thumbnail). Tu onda vlada i horizintalno poravnanje. To radi ista skripta, pretpostavljam, ali ima drugačije postavljene parametre.



Offline Marija

Odg: AnimaBonsai.com
« Odgovori #21 : 06-06-2013, 22:08:58 »
nekad kad ih aplouda se tekst popravi i sve je ok, ali nekada ostane ovako...
ne, ne, uvijek ostane tako jer su slike različitih dimenzija ovisno o stablima, i to je namjerno i to se zove dizajn  :histerical:   :na:



Luc, s mojeg webdizajnerskog stanovišta, to je tako, na ovoj galeriji skripta slaže slike u stupce, prilagođava njihovu širinu prema širini stupca i pa prema širini proporcionalno smanji visinu, onda dobiješ to tako raspoređeno. nema horizontalnog poravnanja nego samo vertikalnog, a to nije greška, nego je tako zamišljeno da se iskoristi prostor zbog različitog formata slika i da ne bi ostale praznine između njih.

E pa što fali asimetriji .... sve si mu fino objasnio.  ;)

Dole poravnanjaaaaa, doleeeee simetrijaaaaaa   :buaaa:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai