Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tataratira, napravili smo plastenik!  (Posjeta: 15943 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #15 : 14-06-2010, 22:58:41 »
...pravi posao. Jednim udarcem riješili ste se bure, mraza, tuće a bome uštedjet ćete i na zalijevanju.  :worthy:

I još jedna bitna stvar je riješena. To nam je radni prostor za jesen i zimu. Do sada je to bio dnevni boravak jer iza 16h zimi je mrak pa u plastenik ide i kvalitetno osvjetljenje.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #16 : 20-06-2010, 16:21:16 »
Sinoć u kasnim noćnim satima na predjelu Kaštel Novoga uočena su bještava svjetla, priča se da je sletio svemirski brod pun malih čupavih zelenih vanzemaljaca  :umm: :gigle:

P.S. ekskluzivna fotografija u prilogu
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #17 : 22-06-2010, 14:37:31 »
Okrugle lampe, pretpostavljam, metal halogene žarulje. Dobar izbor.
 Kako će vaš plastenik podnijeti žestoku buru?

Offline Andrija Zokić

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #18 : 22-06-2010, 19:15:16 »
Kako će vaš plastenik podnijeti žestoku buru?

Otac mi je prije imao plastenik u vrtu poput ovoga samo 3 puta veći. Nije bilo problema sa burom, pogotovo ne bi trebalo biti danas kada su i folije puno kvalitetnije nego tada. Dosta je plastenika po Kaštelima i nema nekih većih problema iako smo mi preventivno i sagradili zidić koji je povezan sa temeljima od svakog stupa konstrukcije. To se inače ne radi ali pošto je ovo manji plastenik dobili smo savjete sa više strana da je to dobro napraviti.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #19 : 23-06-2010, 09:42:59 »
Okrugle lampe, pretpostavljam, metal halogene žarulje. Dobar izbor.
Nisu okrugle nego duguljaste neonske vodotjesne lampe, 4 komada pa kombiniramo, kad sve sve popale obasjamo cijelo susjedstvo a u plasteniku je dan  :jezik:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #20 : 23-06-2010, 11:25:45 »
Okrugle lampe, pretpostavljam, metal halogene žarulje. Dobar izbor.
Nisu okrugle nego duguljaste neonske vodotjesne lampe, 4 komada pa kombiniramo, kad sve sve popale obasjamo cijelo susjedstvo a u plasteniku je dan  :jezik:


Posalji mail NASI, da ih upozoriš da je to čudno svjetlo koje se vidi sa Međunarodne svemirske stanice samo vaš plastenik. ;)

Offline Bruno

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #21 : 24-06-2010, 21:08:08 »
,jer kako ti NASA može izbacit nešto u orbitu, tako ti iz iste može šta i bacit. Ili im samo ispadne. Pa vam stabla prerastu kuču

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #22 : 28-06-2010, 09:22:11 »
,jer kako ti NASA može izbacit nešto u orbitu, tako ti iz iste može šta i bacit. Ili im samo ispadne. Pa vam stabla prerastu kuču

... ako malo bolje pogledaš zadnju sliku, vidjet ćeš da je stavljena je zelena kamuflažna mreža preko plastenika

Evo NASA-i  :na:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bruno

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #23 : 28-06-2010, 21:06:03 »
,a kamuflažne obožava CIA !

Offline Luc de Fuc

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #24 : 05-07-2010, 12:10:57 »
  :wow: WOW!!  :ludilo:  :ludilo:  :ludilo:

Svaka čast...  :chinaman:

Offline helleborus

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #25 : 05-07-2010, 13:04:25 »
Pa ovo izgleda vrlo profesionalno i ... oduševljena sam. To ste negdje naručili sve gotovo i sami sastavljali ili??? Koliko to košta?
Odlično za ova sjenila. Ne vidim baš najbolje na slici, ali mislim da vrlo slična imamo mi u botaničkom i odlična su. Naši su išli čak u a austriju po takav materijal jer kod nas ga nije bilo za kupiti. Bar nije bilo prije nekooliko godina.
Dole ste stavili rnu foliju?

Svaka čast, izgleda odlično!!!

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #26 : 05-07-2010, 13:09:33 »
Pa ovo izgleda vrlo profesionalno i ... oduševljena sam. To ste negdje naručili sve gotovo i sami sastavljali ili??? Koliko to košta?
Odlično za ova sjenila. Ne vidim baš najbolje na slici, ali mislim da vrlo slična imamo mi u botaničkom i odlična su. Naši su išli čak u a austriju po takav materijal jer kod nas ga nije bilo za kupiti. Bar nije bilo prije nekooliko godina.
Dole ste stavili rnu foliju?

Svaka čast, izgleda odlično!!!

Profesionalci sve odradili, svatko svoj segment posla.
Da, dole je podna folija.  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #27 : 05-07-2010, 13:11:07 »
Pa ovo izgleda vrlo profesionalno i ... oduševljena sam. To ste negdje naručili sve gotovo i sami sastavljali ili??? Koliko to košta?
Odlično za ova sjenila. Ne vidim baš najbolje na slici, ali mislim da vrlo slična imamo mi u botaničkom i odlična su. Naši su išli čak u a austriju po takav materijal jer kod nas ga nije bilo za kupiti. Bar nije bilo prije nekooliko godina.
Dole ste stavili rnu foliju?

Svaka čast, izgleda odlično!!!

Profesionalci sve odradili, svatko svoj segment posla.
Da, dole je podna folija.  :smile:

izgleda prva liga... kolika je to površina?

Offline Marija

Odg: Tataratira, napravili smo plastenik!
« Odgovori #28 : 05-07-2010, 13:12:19 »
izgleda prva liga... kolika je to površina?

8 X 15 m = 120 m2
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai