Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle  (Posjeta: 30166 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #45 : 23-09-2010, 08:35:29 »
Walter Pall & Jim Doyle - Part 1-Talking about Mateusz Grobelny pots and traditionalists

Samo bih se htjela osvrnut na jednu stvar koju je WP rekao na početku, o nekakvom ratu u Hrvatskoj među bonsaistima. Mislim da je to apsolutno i potpuno pretjerivanje. Da, situacija je bila drukčija prije par godina i bilo je nepromišljenih sukoba i reakcija, ali to je stvar prošlosti. Oni bonsaisti u Hrvatskoj (bilo koji pravac pristupa - lunatic ili tradicionalni ili ....  ) koji rade na svojoj kolekciji i bonsaima nemaju vremena olajavati po internetu niti ih takav pristup zanima, a posebno se nešto tako ne događa na Hobi Bonsai Forumu!
Eto toliko!
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #46 : 23-09-2010, 08:43:15 »
.... i tako pomalo do Božića će sve biti online  :tlab:

Daj molim te, doma nam je internet u totalnom kaosu jer za svaki ovaj film treba 15 sati, a za to vrijeme je linija tak spora da poludiš radeći bilo kaj drugo na internetu. No, srećom ja uglavnom cijeli svoj dio napravim na poslu pa ne prolazim te traume.  :turpija:

Offline Marija

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #47 : 23-09-2010, 08:51:05 »
Daj molim te, doma nam je internet u totalnom kaosu jer za svaki ovaj film treba 15 sati, a za to vrijeme je linija tak spora da poludiš radeći bilo kaj drugo na internetu. No, srećom ja uglavnom cijeli svoj dio napravim na poslu pa ne prolazim te traume.  :turpija:
... moja najveća trauma je što ne mogu na poslu gledati video materijale   :svetac:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #48 : 23-09-2010, 09:48:04 »
Daj molim te, doma nam je internet u totalnom kaosu jer za svaki ovaj film treba 15 sati, a za to vrijeme je linija tak spora da poludiš radeći bilo kaj drugo na internetu. No, srećom ja uglavnom cijeli svoj dio napravim na poslu pa ne prolazim te traume.  :turpija:
... moja najveća trauma je što ne mogu na poslu gledati video materijale   :svetac:

Razumijem, ali gledaj to s vedrije strane... Andrija je sretan jer nakon posla si brže doma nego ikad prije  ;)

Offline helleborus

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #49 : 23-09-2010, 09:55:52 »

Samo bih se htjela osvrnut na jednu stvar koju je WP rekao na početku, o nekakvom ratu u Hrvatskoj među bonsaistima. Mislim da je to apsolutno i potpuno pretjerivanje. Da, situacija je bila drukčija prije par godina i bilo je nepromišljenih sukoba i reakcija, ali to je stvar prošlosti. Oni bonsaisti u Hrvatskoj (bilo koji pravac pristupa - lunatic ili tradicionalni ili ....  ) koji rade na svojoj kolekciji i bonsaima nemaju vremena olajavati po internetu niti ih takav pristup zanima, a posebno se nešto tako ne događa na Hobi Bonsai Forumu!
Eto toliko!

I ja sam to primjetila... vjerujem da je Pall prema svom europskom i svjetskom iskustvu, samo proicirao situaciju i na HR. Al znamo da to bas nije tako. MIslim da se ovjde ne radi o razlikama pristupu bonsaiju i njegovom oblikovanju, nego nekakvim bezrazložnim međuljudskim natezanjima. No važno je da smo svi zadovoljni i sretni tako kako nam je (ako nam je). Meni je filing potpuno ispunjujuć s obzirom što imamo i kako napredujemo s biljkama. Malo mi je žao kaj u ovim snimkama Jim ostavlja (bar meni) nekakav lošiji dojam nego što je kad ga slušaš uživo, kad se opusti i priča bez kamere uperene u facu.


Offline Libero

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #51 : 23-09-2010, 16:21:55 »
Puno hvala na trudu, ovo je stvarno zanimljivo i inspirativno! :great:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #52 : 23-09-2010, 16:32:19 »
Puno hvala na trudu, ovo je stvarno zanimljivo i inspirativno! :great:

Molim. I mislio sam da je dobro da i drugi čuju...  :hvalaaa:



Offline helleborus

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #55 : 24-09-2010, 08:36:31 »
Fantastični su..... :jupije:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #56 : 24-09-2010, 09:56:20 »
...još da imaju HR titlove  :great:

Offline helleborus

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #57 : 24-09-2010, 13:16:18 »
...još da imaju HR titlove  :great:

koliko se susrećeš s engleskim već si ga mogao odavno naučiti, daj više počni štrebat... :ljub:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #58 : 24-09-2010, 16:41:13 »
...još da imaju HR titlove  :great:

koliko se susrećeš s engleskim već si ga mogao odavno naučiti, daj više počni štrebat... :ljub:

da sam mogao, već bi... odavno

Offline Marija

Odg: VIDEO: Walter Pall & Jim Doyle
« Odgovori #59 : 24-09-2010, 19:24:21 »
...još da imaju HR titlove  :great:

koliko se susrećeš s engleskim već si ga mogao odavno naučiti, daj više počni štrebat... :ljub:

tako je  :mdr:  .... ja se ne mogu načudit koliko je Andrija napredovao s engleskim....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai