Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: početak  (Posjeta: 9847 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #15 : 01-10-2010, 21:00:21 »
Znam da se puno pise o supstratima i zemlji,ali zamolio bi nekog da mi napise kaj bi bilo najbolje od supstrata za brezu,koliko toga smjesat u smjesu i gdje to bar otprilike se sve moze nabavit.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: početak
« Odgovori #16 : 02-10-2010, 20:30:16 »
Supstrat za brezu je isti kao što se preporuča za sve drugo,nema razlike.Kad bi smo znali odakle si onda bi ti mogli i preporučiti gdje što kupiti ili kod koga,ovako.. :dunno:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #17 : 02-10-2010, 23:21:22 »
Supstrat za brezu je isti kao što se preporuča za sve drugo,nema razlike.Kad bi smo znali odakle si onda bi ti mogli i preporučiti gdje što kupiti ili kod koga,ovako.. :dunno:

iz zagreba sam,pa molim vas ako mi mozete reci di i kaj kupiti.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: početak
« Odgovori #18 : 03-10-2010, 00:04:15 »
Supstrat za brezu je isti kao što se preporuča za sve drugo,nema razlike.Kad bi smo znali odakle si onda bi ti mogli i preporučiti gdje što kupiti ili kod koga,ovako.. :dunno:

iz zagreba sam,pa molim vas ako mi mozete reci di i kaj kupiti.

Kod mene možeš nabaviti!

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #19 : 03-10-2010, 00:13:15 »
ok i kolko bi doslo kad bi nabavio sve od zemlje kaj mi treba,za jednu dobru mješavinu.  8)

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: početak
« Odgovori #20 : 03-10-2010, 07:39:58 »
ok i kolko bi doslo kad bi nabavio sve od zemlje kaj mi treba,za jednu dobru mješavinu.  8)

1kn/L ,  do 3000L ,  preko toga ti dam popust  ;)
Ak ti treba par litara za jedno drfce, to ti poklonim, samo dođi po subtrat  :great:

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #21 : 03-10-2010, 17:05:52 »
ok i kolko bi doslo kad bi nabavio sve od zemlje kaj mi treba,za jednu dobru mješavinu.  8)

1kn/L ,  do 3000L ,  preko toga ti dam popust  ;)
Ak ti treba par litara za jedno drfce, to ti poklonim, samo dođi po subtrat  :great:

ma ne,nemam ja tolko toga,imam u planu oko 5 drvca zasadit,pa kolko bi mi trebalo? ;)

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: početak
« Odgovori #22 : 03-10-2010, 17:28:46 »
ma ne,nemam ja tolko toga,imam u planu oko 5 drvca zasadit,pa kolko bi mi trebalo? ;)

...meni za jedno drvo treba 1/2L a za drugo mi treba i 100L.
Kak da ja znam kolko tebi treba. Odredi si limite posuda pa ih zbroji po litraži i tolko ti treba !

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #23 : 03-10-2010, 20:38:35 »
ok,hvala,trebat ce mi oko stotinjak litara ali ne odmah sada,pa ti se javim da se dogovorimo kada i di,do daljnje pozdrav.

Offline Indigo dijete

Odg: početak
« Odgovori #24 : 03-10-2010, 23:42:08 »
ma ne,nemam ja tolko toga,imam u planu oko 5 drvca zasadit,pa kolko bi mi trebalo? ;)

...meni za jedno drvo treba 1/2L a za drugo mi treba i 100L.
Kak da ja znam kolko tebi treba. Odredi si limite posuda pa ih zbroji po litraži i tolko ti treba !

i jos jedno pitanje,jer bi mi imao prodat koje bonsai drvce do 1000kn i koje to ako ima?hvala

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: početak
« Odgovori #25 : 04-10-2010, 07:12:44 »
i jos jedno pitanje,jer bi mi imao prodat koje bonsai drvce do 1000kn i koje to ako ima?hvala

Imam!
Carpinus betulus (grab), Ligustrum (kalina), Buksus (šimšir), Ostrya carpinofolia (crni grab), Pinus nigra (crni bor), Berberis (žutika)...možda i još neke vrste.
Dođi do mene pa izaberi, ima dosta toga.