Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Dramatična prognoza za zimu :D  (Posjeta: 18895 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrvat

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #30 : 13-11-2013, 18:30:35 »
na zalost i u okolici Zadra nije bilo bolje.
mi smo prije te bure imali 3 dana dobrog maestrala i evo slike uzete danas oko 14.00.
cudno ali eto :question:.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline gal

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #31 : 14-11-2013, 10:15:39 »
...kod mene je poveći javor otkotrljalo tridesetak metara, posuda nestala, slomilo električni stup, spojilo žice pa mi spalilo više od polovice kučanskih aparata i elektronike... Na roditeljskoj kući odnijelo 30-ak kvadrata krova, srećom pa smo uspjeli improvizacijama spasiti ostatak krova... u okolici bilo poplava gdje ih nikada nije bilo, lomilo dimnjake, prevrtalo betonske ograde...
Vremenski ekstremi o kojima su pričali znanstvenici definitivno su došli.  :zamisljen:

Offline Trna2010

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #32 : 14-11-2013, 11:18:47 »
strasno je kod vas, izgleda da je kod nas u Sarajevu najbolje opasani planinama sa svih strana bas nas briga.. vjetar nam nemoze nista,samo se mozes smrznuti malo  :zamisljen:

Offline DonQuijote

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #33 : 15-11-2013, 06:46:22 »
... slomilo električni stup, spojilo žice pa mi spalilo više od polovice kučanskih aparata i elektronike...
Nadam se da znaš da moraš odmah javiti elektri i tražiti da ti nadoknade štetu, u takvim slučajevima ćeš bez problema naplatiti štetu od njih, servis aparata ili novi aparati se podrazumjevaju.

Offline gal

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #34 : 15-11-2013, 07:42:44 »
... slomilo električni stup, spojilo žice pa mi spalilo više od polovice kučanskih aparata i elektronike...
Nadam se da znaš da moraš odmah javiti elektri i tražiti da ti nadoknade štetu, u takvim slučajevima ćeš bez problema naplatiti štetu od njih, servis aparata ili novi aparati se podrazumjevaju.
...je, hvala, znam. Napravili su zapisnik, al ja sad moram ganjat servisere, sve platit pa tražit povrat novca, puno gnjavaže vremena i troškova zbog nečije nemarnosti. Deset godina ih zovem da su stupovi truli i da ih treba mjenjat, a znaš kaj su napravili sad, slomljeni stup su piknuli natrag u zemlju i zavezali ga grm lijeske. Sad ja popravljam uređaje i čekam da se to sranje opet sruši i da mogu opet popravljat iznova...

Offline DonQuijote

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #35 : 16-11-2013, 09:05:24 »
Ista stvar kod mene, stup se ljuljao, samo što nije pao, zovem ih da ga promjene i kažu da će mi naplatiti novi stup ako dodju i promjene ga . Ali, ako stup padne onda ga moraju besplatno zamjeniti. I tak, malo sam ga zaljuljao i molio boga da ne počupa instalaciju u potkrovlju i da žice ne padnu na mene.  Stup je puknuo i ostao visiti na žicama. Kretenska birokracija. I tako dva puta u deset godina. Drugi put sam popizdio i nisam dao da stave stup u zemlju bez betonskog temelja, jer vrlo brzo trune, prvo nisu htjeli ali kako nisam dao da mi ga zamjene a stup je visio na žicama što  je moglo ugroziti i susjede, napokon su stavili betonski držač stupa

Offline MR

Odg: Dramatična prognoza za zimu :D
« Odgovori #36 : 16-11-2013, 18:59:52 »
Ne mogu vjerovati,u današnje vrijeme pikati drveni stup u zemlju bez betonskog nogara, to je protiv zdrave pameti i protiv svih pravila struke. Ali to je zato što si svaki"lokalni kauboj" uzme za pravo tumačiti pravila i propise kako on hoće... Stup koji je trul,klima se i k tome još nagnut ugroza je da ljude i imovinu, a oni bi još naplatili naknadu za izmjenu NJIHOVOG stupa (održavanje i preventiva-glupo ha?)-STRAŠNO...
Stvarno smo pomaknuta nacija.... uglystupid uglystupid uglystupid