Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: tvorničke breze  (Posjeta: 5453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dijxtra

tvorničke breze
« : 07-11-2010, 13:19:17 »
Jel netko od vas bacio oko na breze u jednoj napuštenoj zagrebačkoj tvornici? Namučih se ko kristuš da dođem do tih breza (hodanje po krovovima sumnjive statike is not fun :-D) a kad ono breze obrezane i mazane voćarskim voskom :-D Pa, reko, da pitam, ako je netko od vas da se dogovorimo ko ljudi :-D Može i na P.M.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: tvorničke breze
« Odgovori #1 : 07-11-2010, 19:25:27 »
ja sam zainteresiram al ozbiljno.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline DonQuijote

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #2 : 07-11-2010, 20:10:43 »
Cementara ha ? :gigle:

Offline dijxtra

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #3 : 07-11-2010, 21:38:19 »
Cementara ha ? :gigle:
Hell yeah :-D Neki beskućnik me gađo bocom, majku mu :-D Sljedeći put ću ponjet kacigu i ekipu :-D

Offline dijxtra

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #4 : 07-11-2010, 21:39:58 »
ja sam zainteresiram al ozbiljno.
OK, dogovorit ćemo se, premda nisam to pito :-D Pito sam jel tko od ekipe s foruma pripremao te breze, obzirom da ih netko definitivno je pripremao.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: tvorničke breze
« Odgovori #5 : 07-11-2010, 22:18:11 »
Pripremit čemo mi njih u posude :diablo: bilo tko može reč da je pripremo a možda je don!? done we need your promision to pull them up :svetac:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline DonQuijote

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #6 : 08-11-2010, 08:37:55 »
Ja sam ih nekoliko puta razgledavao ali ih nisam pripremao, dakle što se mene tiče slobodno. Samo pripazite se, onaj krov mi liči na smrtonosnu zamku i ja se bez dizalice ne bi usudio gore. Čak sam razmišljao da iznajmim  dizalicu ali sam na kraju zaključio da ne vrijedi truda

Offline dijxtra

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #7 : 08-11-2010, 11:46:29 »
done we need your promision to pull them up :svetac:
Ma, ne trebamo mi niš, al ono, ne bih htio da netko dira drva koja sam ja obrađivo, pa isto tako gledam da ne diram drva koja je netko drugi obrađivo. Al, obzirom da je Don lijepo objavio o kojoj lokaciji se radi, pretpostavljam da će se već nać netko na forumu tko nema moje moralne dvojbe pa, da, bolje da ih onda izvadimo nas dvojca :-D

Offline DonQuijote

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #8 : 08-11-2010, 11:54:51 »
Nemoj se brinuti, ovdje nitko ne vadi tuđa drva. No lijepo je što si pitao i što se trudiš biti korektan.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: tvorničke breze
« Odgovori #9 : 08-11-2010, 14:39:01 »
Ma nebi se ni ja volio nikome zamjerat a kamoli dirao tuđa drva, al dijxtra dobro veli ,bolje da ih na prolječe nas dvoje udomimo a bilo tko može sad reči e baš sam ih ja pripremao.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline dijxtra

Odg: tvorničke breze
« Odgovori #10 : 09-11-2010, 00:00:28 »
a bilo tko može sad reči e baš sam ih ja pripremao.
Ne može jer su na fakat zajebanom mjestu, sasvim slučajno sam naletio na njih :-D Tko ih nađe sam od sebe, platim mu gajbu :-D