Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Izložba Sakka Ten - Padova  (Posjeta: 12508 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #15 : 16-11-2010, 16:24:06 »
Super. Drva su odlična. Kako se tebi sve to tamo činilo? Organizacija, demo, izložba...??
Stvarno sve je bilo predobro organizirano  i sve što se tiče izložbe i oko nje je besplatno jer su takva pravila udruge NBSKE.
Izložbe se organiziraju svake dvije godine i za sada su članovi udruge iz Italije NJemačke ,Austrije , Holandije i od ove godine iz Španjolske.
Izložba ,meni perfektna ali i sami talijani govore da se ni kod njih takva kvaliteta ne vidi baš često.
Demo što reći , jako poučno ,zanimljivo i bilo je dosta smijeha , mog prijatelja Stefana Kobayashi je savjetovao da pod hitno potraži dobrog okulistu. uglavnom sve opušteno bez nekog pretjerivanja.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #16 : 16-11-2010, 16:58:41 »
Koja inspiracija  za ove duge i dosadne zimske dane koji dolaze
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline jurica

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #17 : 16-11-2010, 17:06:35 »
Našao sam 2 zanimljive fotografije od Nicole Crivellija. Znaš li možda Jurice o čemu je ovdje bilo riječ? Da li ovo Majstor predlaže da se maknu ove najdonje grane na maslinama?
Nebih ti mogao rećio čemu se radi jer cijela stvar je trajala od petka do ponedjeljka , a ja sam bio prisutan samo u nedjelju.
Uglavnom to je drvo koje je bilo na izložbi i od nekog je ko je član udruge ( uz drvo nije pisalo ime vlasnika , nego samo vrsta drva),
pretpostavljam da su te slike od ponedjeljka kad je događaj bio zatvorenog tipa tj. samo za članove udruge.

Offline Marija

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #18 : 16-11-2010, 17:14:21 »
Koja inspiracija  za ove duge i dosadne zimske dane koji dolaza

koja dosada i nerad :loco:

tek sada počinjeeeeeee  :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #19 : 16-11-2010, 17:24:46 »
Koja inspiracija  za ove duge i dosadne zimske dane koji dolaza

koja dosada i nerad :loco:

tek sada počinjeeeeeee  :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa:

Da a ja maštam prolječe i nove rašeljke .eh :love:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline jurica

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #20 : 16-11-2010, 17:58:43 »
Još pokoje drvo

Offline jurica

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #21 : 16-11-2010, 18:01:41 »
. Imaš li fotografije sa dema od Kobayashija?
Evo par slika sa demonstracije i slike krajnjih rezultata.

Offline Andrija Zokić

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #22 : 16-11-2010, 22:13:31 »
Krajnji rezultati definitivno nisu onaj tipični talijanski stil. Ovo mi je puno bliže i prirodnije.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline helleborus

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #23 : 17-11-2010, 10:06:57 »
Super. Drva su odlična. Kako se tebi sve to tamo činilo? Organizacija, demo, izložba...??
Stvarno sve je bilo predobro organizirano  i sve što se tiče izložbe i oko nje je besplatno jer su takva pravila udruge NBSKE.
Izložbe se organiziraju svake dvije godine i za sada su članovi udruge iz Italije NJemačke ,Austrije , Holandije i od ove godine iz Španjolske.
Izložba ,meni perfektna ali i sami talijani govore da se ni kod njih takva kvaliteta ne vidi baš često.
Demo što reći , jako poučno ,zanimljivo i bilo je dosta smijeha , mog prijatelja Stefana Kobayashi je savjetovao da pod hitno potraži dobrog okulistu. uglavnom sve opušteno bez nekog pretjerivanja.

Ma stvarno odlično. Nekako mi uopće nismo znali za ovaj događaj. Šteta. Treba ga svakako ubilježiti u raspored za dvije godine. To nam je prilično blizu i prava šteta za propustiti tako nešto. Hvala na izvještaju, fotkama, dobroj vibri koju širiš.  :smile:

Offline cile

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #24 : 17-11-2010, 10:57:44 »
preljepo :surprised:

Offline Marija

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #25 : 17-11-2010, 11:54:33 »
Ma stvarno odlično. Nekako mi uopće nismo znali za ovaj događaj. Šteta. Treba ga svakako ubilježiti u raspored za dvije godine. To nam je prilično blizu i prava šteta za propustiti tako nešto.

slažem se ....   :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Odg: Izložba Sakka Ten - Padova
« Odgovori #26 : 17-11-2010, 17:43:15 »
http://web.mac.com/kitora/nuovo4/sakka_ten_20010.html
Evo ovdje su slike od svih dana i svih događanja.