Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: nabavka kineskog brijesta  (Posjeta: 2708 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hashishmoto

nabavka kineskog brijesta
« : 22-11-2010, 11:49:12 »
pozdrav svima!
eto, napokon da se registriram na forum koji sam posjecivao u vise navrata u potrazi za informacijama :)

zanima me gdje se u Zagrebu moze za kupiti kineski brijest posto kazu da je to dobra vrsta za pocetnike?
htio bi se ispraksirati na kupovnom drvetu prije "real deal-a".
ako imate jos kakav savjet, slobodno pucajte :)

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: nabavka kineskog brijesta
« Odgovori #1 : 22-11-2010, 12:04:49 »
Trebao si samo pročitati post prije pa bi vidio da se može nabaviti u MBM-u Lučko,Bauhaus-u ili Baumax-u Zagrebu.Ali nečeš naći vrhunsku robu nego škart.Kratko vrjeme za trening a onda propast.Proući malo više postove za početnike pa češ onda lakše donjeti odluku.Ja ti u svakom slučaju preporučujem da se prikloniš našim domaćim vrstama.Govorim ti to iz 15 godišnjeg iskustva.Od kupovnih su mi jedino živi fikusi. :chinaman:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Seven of Nine

Odg: nabavka kineskog brijesta
« Odgovori #2 : 22-11-2010, 20:09:07 »
Ovo ti je moj kineski brijest, kupljen u BAUHAUSU  Rijeka. Vjerujem da ima i u Zg. Koštao je nekih 69 kn. Vjerujem da će biti "koliko para toliko muzike", ali za te pare vrijedi pokušati. Za sad se drži puno bolje nego u trgovini, nekih 20 dana je kod mene, rastu mu mladi listići i ne odbacuje lišće što je radio u trgovini. Vidjet ćemo...ima nade.