Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai Postolje- moj ručni rad  (Posjeta: 12050 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #15 : 23-04-2007, 10:26:50 »


Piše uretansko-akrilni lak, Hempel marinevarnish.  :dunno:
Nego, dali ga je obavezno lajfat, ili se drugi sloj može stavit direktno na prvi?
Možeš samo ponoviti lakiranje, biti će malo bolje, ali onda će ti sve neravnine opet biti prisutne. Ovisi koliko ti je važno. Ako želiš da bude onako savršeno lakirano, onda moraš opet šmirglati sa najfinijim papirom i prije lakiranja obavezno dobro otprašiti. Ne bi bilo loše da ti to neko lakira s kompresorom jer samo tako dobiješ onako besprijekoran sloj laka.


Offline veljko

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #16 : 23-04-2007, 10:32:26 »

Jesam i ponosim se time, a ti nisi? :mdr:
Uskoro bih mogao da se ponosim njima,tjeranje na prisilni rad(kopanje yamadorija) :mdr:

M

Pa sad,... i moje cure pomažu oko bonsaia, zaljevaju ih, a ove godine su pokazale malo veći interes, pa su mi pomogle kod presađivanja. Ne silim ih na ništa, ljubav prema hobiju ili dođe ili ne dođe, kao i sve u životu.
Jednom sam napravio grešku pokušavajući im nametnuti Heavy metal, pa ga sad uopće ne slušaju, osim Lordi-a, Maidena i ponekih HM balada. :mdr:

Offline marinko beg

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #17 : 23-04-2007, 10:35:24 »
Jednom sam napravio grešku pokušavajući im nametnuti Heavy metal, pa ga sad uopće ne slušaju, osim Lordi-a, Maidena i ponekih HM balada. :mdr:
Heavy Metal i bonsai ne idu skupa,zato ti drva i izgledaju kao da ih je stresla struja. :histerical: :histerical: :histerical: :histerical: :lol:

M

Offline veljko

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #18 : 23-04-2007, 10:37:40 »
Nego šta bi trebo slušat, možda narodnjake?

Offline veljko

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #19 : 23-04-2007, 10:46:55 »
A što se tiće Heavy Metala i bonsaia, eto jedan link pa pogledajte kako to ide zajedno, samo je potrebno baviti se bonsaiem podosta godina i imati jaku logistiku koja će te na pravilan način usmjeriti :yipi:
http://www.bonsaiwabisabi.com/ang.html

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #20 : 23-04-2007, 10:50:06 »

Jednom sam napravio grešku pokušavajući im nametnuti Heavy metal, pa ga sad uopće ne slušaju, osim Lordi-a, Maidena i ponekih HM balada. :mdr:
Jooj to je tako škakljivo. Bratić mi se bavi muzikom cijeli život, ima tri kćeri kod kojih je pokušao razviti ukus u pravom smjeru. Očito je preforsirao, jer mu sve tri kćeri tinejđerke, slušaju baš narodnjake.  :gigle: On hoče poluditi od muke :lol: :lol: a ja ga podhebavam :mdr:

Offline veljko

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #21 : 23-04-2007, 10:54:50 »

Jednom sam napravio grešku pokušavajući im nametnuti Heavy metal, pa ga sad uopće ne slušaju, osim Lordi-a, Maidena i ponekih HM balada. :mdr:
Jooj to je tako škakljivo. Bratić mi se bavi muzikom cijeli život, ima tri kćeri kod kojih je pokušao razviti ukus u pravom smjeru. Očito je preforsirao, jer mu sve tri kćeri tinejđerke, slušaju baš narodnjake.  :gigle: On hoče poluditi od muke :lol: :lol: a ja ga podhebavam :mdr:


Moje su se na svu sreću zaustavile na Coloniji :halt:, ali me polako hvatala frka. Ma neka slušaju šta ih volja, samo na ona što sam gore naveo :smile:

Offline marinko beg

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #22 : 23-04-2007, 15:24:26 »
A što se tiće Heavy Metala i bonsaia, eto jedan link pa pogledajte kako to ide zajedno, samo je potrebno baviti se bonsaiem podosta godina i imati jaku logistiku koja će te na pravilan način usmjeriti :yipi:
http://www.bonsaiwabisabi.com/ang.html
Sta Mariusz slusa Heavy Metal???

M

Offline veljko

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #23 : 23-04-2007, 21:24:39 »
Da, provjereno, dopisivali smo se dosta dugo vremena, pa smo načeli i tu temu. Ali sve to skupa tako i tako nema veze sa bonsaiem. :na:

Offline Aleksa

Odg: Bonsai Postolje- moj ručni rad
« Odgovori #24 : 23-04-2007, 21:38:27 »
radim ga malo po malo već godinu dana, malo manje, pa još par dana...

Tempo ti je ubitačan :gigle:

 njihove zadače

 :halt: