Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A  (Posjeta: 28431 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

Odg: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A
« Odgovori #45 : 29-11-2013, 15:42:28 »
  -draga gospođo marija,ja jako volim kavu i gotovo svakodnevno poslije zaljevanja sjedim i pijem kavu sa mojim drvcima .najčešće mi društvo pravi moja tilia cordata moje prvo drvce posađeno 91 god ,tako da znate da bi mi jako prijala kava među onom divotom ,gotovo svaki dan bar jednom pogledam ili slike ili video zapis i opet kažem svaka vam ćast ne samo na volji nego i na daru koji posjedujete ,samo nastavite i uživajte u radu a mi ćemo se radovati skupa s vama i uživati u toj ljepoti.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A
« Odgovori #46 : 29-11-2013, 17:39:55 »
Neznam Brko odakle si jer nisi ostavio svoju adresu na profilu.Ako su ti Marija i Andrija daleko,ima nas tu u drugim krajevima lijepe naše,pa možeš doći..Neznam zašto se mlađi članovi na forumu boje napisati mjesto odakle su? To je ponekad i važno da se otprilike vidi u kojoj si klimatskoj zoni i da se može preporučiti koje vrste drvca uzgajati a koja ne.. :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline brko

Odg: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A
« Odgovori #47 : 29-11-2013, 18:17:42 »
  -pozdrav radovane ,brko je iz slavonije toćnije iz belišća ,zovem se viktor i imam 61 godinu ,ne ne bojim se i ne stidim samo ne želim biti naporan ,jer i ovako uživam u ovim stranicama  a i vi ste mi daleko ,bio sam u nedelišću dva puta ocjenjivati kuniće na izložbi-volim drvca ,ali ono što su pokazali MiA,sandev i ekipa nisam ni sanjao da postoji eto toliko od mene ...bog
  ps.   i vaše stranice sam pogledao nekoliko puta uključujući izložbu

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A
« Odgovori #48 : 30-11-2013, 22:38:12 »
Pa evo uskoro će ponovo izložba kunića i golubova u Nedelišću,negdje oko Nove godine ili odmah poslije.Središ si ocjenjivanje i uz put malo svratiš.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: 2013 International Bonsai Academy sa Walterom Pallom kod M&A
« Odgovori #49 : 02-12-2013, 10:43:25 »
Bok Viktore...
Poziv vrijedi i od mene...ak si blizu Zagreba...javi se i navrati. Bit će i kave :)
Dobrodošao  :bravoPrika: