Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: SandevBonsai - VIDEO: sakupljanje iz prirode...krševita, kamenita tla  (Posjeta: 8246 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Žao mi je, no pričao sam engleski...barem na službenom dijelu videa. Možda ovo nekome bude zanimljivo, nekome opet možda ne. Međutim, kako često dobivam mailom hrpu pitanja oko sakupljanja iz prirode, a gotovo sva su napisana na engleskom, odlučio sam snimiti nekoliko videa koji će zornije pokazati čitav proces sakupljanja yamadorija u krševitim ili planinskim krajevima kojima se krećemo tražeći dobar materijal. Filmići će biti snimani kroz godinu...kako budemo odlazili na kopačke pohode i kako bude bilo vremena.
Mojem društvu biti će ovi filmići zgodna uspomena na naše yamadori tripove. I to je sve. Pozdrav svima.

http://sandevbonsai.blogspot.com/2011/02/video-sandevbonsai-yamadori-series.html

 :hvalaaa:

Offline jurica


Offline andrej.jeznik

tooo...svaka cast...  :worthy: :jupije:  :yupi:

Offline DonQuijote

Jezuš kak sam se zdebljal. Prestrašno nešto :dunno:

Offline Bruno

Jesu to Fiskars škare? Zanima me jesu toliko kvalitetne koliko su lagane i kad režeš  tvrđe il deblje drvo koliko se savijaju ručke ?

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Jesu to Fiskars škare? Zanima me jesu toliko kvalitetne koliko su lagane i kad režeš  tvrđe il deblje drvo koliko se savijaju ručke ?
To su Fiskars škare. Savršene su. Režu sve i niš se ne savijaju. Ja ih uništavam već tri sezone i još uvijek režu kao nove. S tim da to kako i što ja s njima režem ne bi prošle u nečijem voćnjaku u 15 godina. Stvarno super komad alata, isplati se dati koliko koštaju

Offline Bruno

Super,takva mi je informacija trebala. Ovaj vikend sam se posebno zgazio vukuči alat i drva naizmjenice po teškom terenu ,pa mi je sada imperativ svako smanjenje težine .A Fiskarsovi alati su stvarno lagani pa čovjek posumnja...

Offline dijxtra

Ti si, čovječe, car. Svaka čast, svaka čast. Bome si se potrudio sve to nasnimit i namontirat i onda to objavit nama smrtnicima. Hvala ti do neba :-)

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Ma nema na čemu, nou big diil, a montaža je jača svakako  :idiot: , ali...kažem vam, je sam samo video amater i diletant, i bolje kopam neg snimam i montiram. Al eto, koga zanima vidi sve, zar ne  ;)

Offline DonQuijote

Jedino što nisi naveo kakve sve opasnosti vrebaju :mdr: 

Offline helleborus

AJME STVARNO. TREBA SVAKAKO NAVESTI SVU POTREBNU ZAŠTITNU OPREMU + SVE MJERE KOJE TREBA PODUZETI DA SAČUVAŠ SVOJE STVARI. NADAM SE DA SI DOŠAO K SEBI OD STRAŠNOG GUBITKA  :zbunjen:

Offline gal

Super video, hvala Seba!

Offline DonQuijote

AJME STVARNO. TREBA SVAKAKO NAVESTI SVU POTREBNU ZAŠTITNU OPREMU + SVE MJERE KOJE TREBA PODUZETI DA SAČUVAŠ SVOJE STVARI. NADAM SE DA SI DOŠAO K SEBI OD STRAŠNOG GUBITKA  :zbunjen:

Od gubitka jesam, od ženinog pogleda još uvijek nisam :verycool:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Napokon da se netko sjetio snimiti video i pokazati nam kak se vade drva. Nakon ovog vide sad sve znam i vise nista nece biti isto  :idiot:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Internet je čudo i otkriće 21 stoljeća.Ono što je nekada bio mit (BONSAI) sada je i naša stvarnost.Internet je otkrio sve tajne,ako ih je uopšte i bilo u uzgoju Bonsaia.Zavjesa je pala i nastupa Hrvatska Bonsai scena.. :worthy:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!