Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tajanstveni uništavač yamadoria  (Posjeta: 2880 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boki

Tajanstveni uništavač yamadoria
« : 19-02-2011, 12:12:34 »
Pozdrav.. ovaj grab mi stoji u natkrivenom prostoru i već sam drugi put primjetio oštećenja koja nastanu tijekom noći. Prvo se pojavilo na ovoj grančici koja mi izgleda kao da je savijana i trgana... Drugo oštećenje koje se pojavilo danas je ovo gdje nedostaje dio kore kod reza. Posumljao sam na nekog glodavca ali nema nikakvih tragova zubi... pomislio sam i na ptice ali nema nikakvih tragova kandži... čak i na neku bubu ali drvo je visine cca 40-50 cm a oštećenje je na samom vrhu... ima netko nekakvu ideju???

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Tajanstveni uništavač yamadoria
« Odgovori #1 : 19-02-2011, 12:20:54 »
Nabavi si  njemačkog lovnog terijera i nemaš brige sa ičim što nebi trebalo brijat i uništavat po dvorištu, pogotovo ako je životinja u pitanju.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline boki

Odg: Tajanstveni uništavač yamadoria
« Odgovori #2 : 19-02-2011, 13:00:19 »
Nabavi si  njemačkog lovnog terijera i nemaš brige sa ičim što nebi trebalo brijat i uništavat po dvorištu, pogotovo ako je životinja u pitanju.

nije mi dvor ograđen tako da ga ne mogu pustit... :( a i onako udomljujem jednu lutalicu koja nikako da ode od mene...

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Tajanstveni uništavač yamadoria
« Odgovori #3 : 19-02-2011, 13:06:00 »
Nabavi si  njemačkog lovnog terijera i nemaš brige sa ičim što nebi trebalo brijat i uništavat po dvorištu, pogotovo ako je životinja u pitanju.

nije mi dvor ograđen tako da ga ne mogu pustit... :( a i onako udomljujem jednu lutalicu koja nikako da ode od mene...
E onda postavi strašilo možda pomogne. :lol:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!