Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Shohin bjelograb  (Posjeta: 11833 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #15 : 30-01-2012, 12:25:59 »
A kak ste to tek prezentirali.... prljava posuda, neočišćena ploča na kojoj je posuda,.... Uza sve te loše, vrlo loše kvalitete ovog stabla, mislim da ono treba otići u neki amaterski bonsai vrt, npr. onaj u Bistri. Program zbrinjavanja otpada se zove: Riješite se uljeza!!! To ja najmanje što za vas možemo učiniti.  :turpija:

Offline Marija

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #16 : 30-01-2012, 12:50:31 »
A kak ste to tek prezentirali.... prljava posuda, neočišćena ploča na kojoj je posuda,.... Uza sve te loše, vrlo loše kvalitete ovog stabla, mislim da ono treba otići u neki amaterski bonsai vrt, npr. onaj u Bistri. Program zbrinjavanja otpada se zove: Riješite se uljeza!!! To ja najmanje što za vas možemo učiniti.  :turpija:

da ne poznaješ možda, progodno,  nekog bonsaistu koji je nedavno prešao iz "teške kategorije" na shohine  :sumo:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #17 : 30-01-2012, 13:13:41 »
A kak ste to tek prezentirali.... prljava posuda, neočišćena ploča na kojoj je posuda,.... Uza sve te loše, vrlo loše kvalitete ovog stabla, mislim da ono treba otići u neki amaterski bonsai vrt, npr. onaj u Bistri. Program zbrinjavanja otpada se zove: Riješite se uljeza!!! To ja najmanje što za vas možemo učiniti.  :turpija:

da ne poznaješ možda, progodno,  nekog bonsaistu koji je nedavno prešao iz "teške kategorije" na shohine  :sumo:

To mu se "zalomilo" !!!

Imam filing da beštije tek dolaze....


Offline Goran Cajko

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #18 : 30-01-2012, 13:17:36 »
Meni se ne sviđa!!!
Prva grana nije najdeblja i ne izlazi pod dobrim kutem!!! :whistle:

Seljo!!! Znaš ti možda nešto o poli-tunelima?

Poli-tuneli!!! Pa, što ne kažeš!!! Čudo!!! :mdr:

_______________


Grab je super! Samo u budučnosti tanja posuda...

Offline Marija

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #19 : 30-01-2012, 13:33:24 »
Posuda je u skladu s budućom krošnjom -  koja će biti dosta veće od ovoga sada.
Nećemo raditi mali nabijeni zgusnuti sumo ....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Goran Cajko

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #20 : 30-01-2012, 13:47:46 »
Ma, nisam ni ja mislio nešto pretjerano zbijat...

Više ovako, možda mrvicu šira posuda

Offline helleborus

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #21 : 31-01-2012, 08:31:49 »
A kak ste to tek prezentirali.... prljava posuda, neočišćena ploča na kojoj je posuda,.... Uza sve te loše, vrlo loše kvalitete ovog stabla, mislim da ono treba otići u neki amaterski bonsai vrt, npr. onaj u Bistri. Program zbrinjavanja otpada se zove: Riješite se uljeza!!! To ja najmanje što za vas možemo učiniti.  :turpija:

da ne poznaješ možda, progodno,  nekog bonsaistu koji je nedavno prešao iz "teške kategorije" na shohine  :sumo:

kako molim....??? koga??... što???? Nikad čula!!!!   :whistle: :svetac:

Offline helleborus

Odg: Shohin bjelograb
« Odgovori #22 : 31-01-2012, 08:33:55 »
Poli-tuneli!!! Pa, što ne kažeš!!! Čudo!!! :mdr:

Ajde, konačno da smo nabasali na nekoga ko se u to kuži  :whoot: .... moraš nam sve ispričati o tome. OK?