Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: počelo pupanje ...  (Posjeta: 11092 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

počelo pupanje ...
« : 21-02-2011, 19:25:19 »
propupala jedna rašeljka, kruška (Tijekova) i breza razlistala .... doduše sve je u plasteniku  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #1 : 21-02-2011, 19:56:39 »
Meni je ovo sada baš kritično razdoblje,tj, u nedoumici sam. Izvaditi drva pa nek im malo bude zima, minus tri i nije nešto strašno i ne bi im smjelo škoditi i  ako ih stavim van onda će malo usporiti i normalno prolistati.
 Ako ih pak ostavim unutra onda će prije prolistati i onda ih moram staviti van pa će mraz oplahnuti to mlado prerano propupalo lišće i moguće zeznuti drvo. Svako proljeće sam na vagi i obično odlučim pogrešno :mdr:

Offline Goran Cajko

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #2 : 22-02-2011, 00:28:25 »
Drva pupaju i vani!
Rašiljke i sl. već cvijetaju koliko sam ja vidio... Meni neki grabovi tjeraju, a vani su.... Ono što je unutra po meni nikako nebi smijelo izlaziti van još barem mjesec dana, pa makar i počelo bacat lišće. To im najmanje može štetiti, mislim, ostanak u takovim prostorima...

Offline gal

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #3 : 22-02-2011, 07:32:59 »
...iz sfere bizarnosti, jedan hrast mi uopće nije odbacio lišće, bilo je i preko -12, a on ko da sam ga zalijevao antifrizom, zeleni se ko salata  :loco:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #4 : 22-02-2011, 07:49:28 »
...iz sfere bizarnosti, jedan hrast mi uopće nije odbacio lišće, bilo je i preko -12, a on ko da sam ga zalijevao antifrizom, zeleni se ko salata  :loco:

Tak je meni na jednom hrastu, bilo prošle zime.

Offline Marija

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #5 : 22-02-2011, 08:14:23 »
...iz sfere bizarnosti, jedan hrast mi uopće nije odbacio lišće, bilo je i preko -12, a on ko da sam ga zalijevao antifrizom, zeleni se ko salata  :loco:
možda čeka da netko s fanfarama objavi zimu  :idiot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #6 : 22-02-2011, 11:44:21 »
...iz sfere bizarnosti, jedan hrast mi uopće nije odbacio lišće, bilo je i preko -12, a on ko da sam ga zalijevao antifrizom, zeleni se ko salata  :loco:
Trebal si mu malo potrgati sam i onda mu lepo reči da je zima..bi te poslušal pa odbacil ostalo.. :happy2:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #7 : 22-02-2011, 12:29:47 »
ajme koji je sunčan dan vani ... sve je plavo i mirno ..... a ja u ureduuuu  :zabezeknut:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline dijxtra

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #8 : 22-02-2011, 23:15:20 »
ajme koji je sunčan dan vani ... sve je plavo i mirno ..... a ja u ureduuuu  :zabezeknut:
Ja sam na poslu hermetički zatvoren u prostoriju bez prozora. Jedino što vidim je svjetlo neonskih lampi a jedino što čujem je zvuk ventilacije. I slovenaca. Tako da, budi sretna :-D

Offline Marija

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #9 : 23-02-2011, 08:05:34 »
ajme koji je sunčan dan vani ... sve je plavo i mirno ..... a ja u ureduuuu  :zabezeknut:
Ja sam na poslu hermetički zatvoren u prostoriju bez prozora. Jedino što vidim je svjetlo neonskih lampi a jedino što čujem je zvuk ventilacije. I slovenaca. Tako da, budi sretna :-D

... to definitivno nisu uvjeti za pupanje  :hihihi:

pa gdje pobogu radiš  :question:

a) u tajnoj NATO-voj podzemnoj vojnoj bazi blizu slovenske granice
b) u ilegalno laboratoriju proizvodim opijum
c) uzgajam marihuanu pod neonkama
d) vodimn radove kopanja tunela kojim će Vlada i Kosorica pobjeć iz države kad narod ustane

 :idiot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline dijxtra

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #10 : 23-02-2011, 14:54:17 »
Ovo ću ipak na PM odgovorit :-D

Offline sivac68

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #11 : 07-03-2011, 16:25:15 »
propupala jedna rašeljka, kruška (Tijekova) i breza razlistala .... doduše sve je u plasteniku  :mdr:

a sivčeva zelenika :question:
ZDRAVI BILI !!!

Offline Andrija Zokić

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #12 : 07-03-2011, 19:09:59 »
propupala jedna rašeljka, kruška (Tijekova) i breza razlistala .... doduše sve je u plasteniku  :mdr:

a sivčeva zelenika :question:

Još je u istoj fazi. Ako se trgne dobit ćeš hitni SMS. :sretan:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #13 : 07-03-2011, 19:22:13 »
Žutika isto u stakleniku. Ipak malo prerano, čini mi se

Offline Marija

Odg: počelo pupanje ...
« Odgovori #14 : 20-03-2011, 14:24:57 »
U plasteniku je danas ugodnih 25 stupnjeva, vani dere bura, maslina, drijen, grab ...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai