Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Omachi Gambatte - Japan  (Posjeta: 4080 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Omachi Gambatte - Japan
« : 23-03-2011, 10:40:29 »
Ovako izgleda kada ti preko kuće i bonsai kolekcije prođe tsunami /potres ...

više: http://www.facebook.com/home.php?sk=group_161322040589059&ap=1
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #1 : 23-03-2011, 13:00:16 »
Stvarno mi  je žao Japana i ta fucking nuklearka , ma trbalo bi ih sve pogasit i nač alternativnije riješenje a hvala bogu ima ih.
Kad samo pomislim koliko desetlječa  treba yamadoriu da postane pravi bonsai i sav trud i znanje u par minuta nestane.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline pannonian

Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #2 : 23-03-2011, 17:59:07 »
i ne samo nuklearke,trebalo bi promijeniti koncept razmisljanja vecine stanovnika planeta jer moje je misljenje da su sve te katastrofe prirodni proces obrane od ljudske gluposti s obzirom na njihovu ucestalost u zadnjih par godina,a nazalost uvijek naj..u oni koji to najmanje zasluzuju.

Offline DonQuijote

Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #3 : 23-03-2011, 18:04:14 »
Večina vas je na konvenciji u Bistri upoznala Leu, moju kćer. Ona uči japanski i spremala se ovu jesen u Japan na godinu dana. Tamo bi završila treći srednje. I gdje? U Sendai naravno. Sendai kojeg više nema. Bila je duboko nesretna što nije otišla već ovu školsku godinu. Da je uspjela otići s prvom grupom potres i tsunami bi je zatekli baš na mjestu koje je najviše stradalo.
Eto morao sam to podijeliti s vama jer sam se sa članovima ZG kluba zezao da će to biti prvi član bonsai kluba Zagreb koji će ići u Japan i to još na godinu dana.

Offline pannonian

Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #4 : 23-03-2011, 18:10:55 »
mene su trnci prosli a ni nepoznamo se,a samo sam se probao zamisliti u takvoj situaciji...

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #5 : 23-03-2011, 18:20:39 »
Da i mene su trnci izboli kad sam pročitao donov post.Ja i supruga smo uplatili malu svotu za stradale preko poziva od maura stembergera.Eto nadam se da če se sve što je bilo ružno u japanu preboliti da če omachi imat  opet prekrasna drva.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Omachi Gambatte - Japan
« Odgovori #6 : 24-03-2011, 05:24:56 »
uFFF, zamisli koja sretna slučajnost da nije otišla. a pričali smo o tome  :wow:
žao mi je zbog toga što joj je propao plan al drago mi je što nije otišla  :nails:
pozdravi s floride  :glasses: