Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Stolići, stolići, stolići!  (Posjeta: 18655 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #30 : 05-08-2012, 10:36:36 »
Domaća radionost. Oprema i alati sežu daleko u dane tehničkog odgoja u osnovnoj školi. Daleko od savršenstva, no za mene čist dobro. A more i bolje.

Netko je ipak slušao na satu tehničkog  :mdr:

Izgleda jako zanimljivo, samo da se bude malo elegantnije okvir i ploča  stola bi trebale biti malo tanje .... ovako je masivnija varijanta, koja opet izgleda dobro.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Adrian

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #31 : 05-08-2012, 11:41:57 »
Masivnost i nemasivnost ovisi o robi u našem Merkuru. No baš me jutros susjed tišler pozvao da mi je pripremio neke tanje ploče.

Offline Adrian

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #32 : 18-11-2012, 17:47:48 »
Tanje ploče našle svoju namjenu. Nakon 4 mala suisekića, Crne planine, bijele litice, crvene ribice i zadnjeg plavog, sad treba i stolić za sve to!

Offline alexhor

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #33 : 19-11-2012, 17:56:04 »
Meni je ovo skroz dobro :)

Offline Adrian

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #34 : 19-11-2012, 20:31:53 »
Meni je ovo skroz dobro :)
... dok ne pogledaš malo bolje iz bliza.... al kad narastem i postanem pravi tišler....

Offline Hrvat

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #35 : 19-11-2012, 22:58:41 »
Meni je ovo skroz dobro :)
... dok ne pogledaš malo bolje iz bliza.... al kad narastem i postanem pravi tišler....
ali ipak ispalo lipo,malo pre svijetlo lakirano za moj ukus ali znam da ako se potamni izgube se vene drveta i slicit ce na nesto ofarbano,hmmmm tu je sad dilema,ali za sami posa bravo.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline Adrian

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #36 : 22-11-2012, 21:36:26 »
HHmmmm, kad neko umre postave ga na odar, drveni lijes, dolazi rodbina.... a kad ja skuham korijenje svojim borovima i oni odapnu - idu na crni stolić za oplakivanje. Eto, zato postoje i crni. Svijeće i lampaše ne trebate nositi. :molitva:

Offline Hrvat

Odg: Stolići, stolići, stolići!
« Odgovori #37 : 23-11-2012, 01:03:22 »
 :worthy:e kad ja kupim ovu zimu potrebnu mehaniku,napravit cu slicnu.
bas si majstor iako jos nisi narastao i postao pravi tisler :lauhhing:.
nije vazno gledadi,vec vidjeti