Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: EBA 2012 Ljubljana  (Posjeta: 21201 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #15 : 14-05-2012, 14:56:39 »
Vi koji ste bili, osim ambijenta i organizacije, kakvi su vam dojmovi s obzirom na izložena drva? TKo je od "poznatijih" sve izlagao? Tko je pokupio nagrade? i slično?
Što se stabala tiče izložba je značajno slabija bila od npr. Noelandersa. Čula sam da je lani u Ratingenu izložba bila puno veće kvalitete.
Liporace je javno napravio scenu jer je želio sam sa svojim egom biti na bini, pa je Kevina Wilsona izbacio da radi vani na terasi, a smetao mu je i T.Tickle.... tako jadno i bezveze da na kraju nemaš potrebe niti pogledati rad takvoga napuhanka ...  takvi događaji kvare ozračje...

Vjerujem da su domaćini dali sve od sebe što se organizacije tiče i vjerujem da nije bilo lako.  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #16 : 14-05-2012, 19:45:31 »
Ambijent, atmosfera, izložba ... korektno odrađeno. Drago mi je da sam popričao bonsai ljubiteljima oči u oči, zato su dobre ove gužve :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline jurica

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #17 : 14-05-2012, 21:49:17 »
Vi koji ste bili, osim ambijenta i organizacije, kakvi su vam dojmovi s obzirom na izložena drva? TKo je od "poznatijih" sve izlagao? Tko je pokupio nagrade? i slično?
Izložba po meni dobro organizirana , dobro društvo i ugodan razgovor.
Kvaliteta drva , meni je bilo i jako odličnih a bogami i onih koja po meni još koju godinu nebi trebala biti izlagana ali zar tako nije na svakoj izložbi (pa valjda kad su tamo nečim su i to zaslužila da budu pokazana).
Od poznatijih izlagali su koliko sam ja vidio Vaclav Novak , Tony T. , Karl T. , bila je tu i maslina od Giacoma Pappalarda ali je očito promijenila vlasnika.
par slika sa demonstracije.

Offline Luc de Fuc

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #18 : 15-05-2012, 08:53:42 »
bilo okej...
puno dobrih majstora, tickle zabavan kao monthy python, kevin klasično otkačen, i naravno ''majstor'' Lipederače kojem je asistent napravio 95% posla...dobro je rekao Tickle na fejsu: "Oh dear... looks like the fantastic demo that Nik Rozman and I did on his Pine at EBA here in Slovenia made one of the other demonstrators rather jealous of the great work we were doing, he spent half his time out side complaining that we were stealing the show and the rest of the time talking whilst his 'assistant' did all the work. I am sure Kevin Willson was happy that he was 'forced' outside by the same Prima Donna''...naravno Prima Donna je Lipederače...koooji liik!!  :loco:
Drva po meni vrlo dobra, jako ugodno su me iznenadili slovaci...kooje buukvee  :surprised:
za prvi put, slovenčeki su napravili dobar event...slijedeći može biti samo bolji...

Offline DonQuijote

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #19 : 15-05-2012, 19:48:29 »
Vidim onu Andrijinu sliku gdje su Kevin i Walter i baš sam htio komentirati kako su složni največi radnik i največi filozof bonsai scene :gigle:

Onda gledam dalje i moram priznati da sam razočaran Kevinovim drvom. On jest genijalac što se tiče drilanja, jest fenomenalano zabavan tip, mogao bih s njim u društvu provesti dane i dane ali ne mogu podnijeti da maslina izgleda kao crnogorica. Ne kužim da li to on tako radi jer su prisutni tradicionalisti ili stvarno želi da drvo tako izgleda :dunno:
Eto, možda fotke ne daju pravu sliku ali tako mi se čini.

Offline Marija

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #20 : 15-05-2012, 20:25:37 »
Onda gledam dalje i moram priznati da sam razočaran Kevinovim drvom. On jest genijalac što se tiče drilanja, jest fenomenalano zabavan tip, mogao bih s njim u društvu provesti dane i dane ali ne mogu podnijeti da maslina izgleda kao crnogorica. Ne kužim da li to on tako radi jer su prisutni tradicionalisti ili stvarno želi da drvo tako izgleda :dunno:
Eto, možda fotke ne daju pravu sliku ali tako mi se čini.
Taj materijal nije baš po mome ukusu, ali je svakako bilo mogućnosti i nekih drugih kuteva iz kojih stablo izgleda puno bolje i dobiva muving. Ovako izgleda kao gromada odlomljenog atričkog leda  ... nemam pojma zašto  je okrenuo ovako i još pri tom nagnuo.  :zamisljen: Na slikama izgleda još gore nego uživo.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #21 : 15-05-2012, 21:11:17 »
Ja bih tu maslinu ovako nagnuo i posadio ... ali demo je Kevinov.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Andrija Zokić

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #22 : 15-05-2012, 21:32:06 »
... i ako bih nešto zdrilao onda je to ova kvrga na vrhu.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Simon

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #23 : 15-05-2012, 22:10:52 »
Meni uvijek takva drva ličijo na penjing. A što očeš za demo je bilo OK :smile:

http://ibonsaiclub.forumotion.com/t9478-not-super-large-penjing
Pozdrav,
Simon

Offline Marija

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #24 : 16-05-2012, 12:58:34 »
Šimek, drago mi je da smo se upoznali  :victory:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #25 : 16-05-2012, 13:05:01 »
...ima li tko slika sa prodajnog prostora? Kakva je bila ponuda?

Offline Simon

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #26 : 16-05-2012, 14:08:42 »
Šimek, drago mi je da smo se upoznali  :victory:

I meni  :mdr:
Pozdrav,
Simon

Offline jurica

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #27 : 16-05-2012, 17:54:50 »
...ima li tko slika sa prodajnog prostora? Kakva je bila ponuda?
Ponuda je bila dobra  a i cijene realne. Kupovalo se ! Na prvoj slici vidjet ćeš grupu Hrvata u kupovini.

http://bonsaibringa.blogspot.com/2012/05/eba-convention-2012-ljubljana-kiallitas.html
O da bio je i jedan štand iz Hrvatske.

Offline gal

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #28 : 17-05-2012, 07:15:17 »
...hvala Jure!
...a tko i kaj je prodaval na hrvatskom štandu?

Offline sivac68

Odg: EBA 2012 Ljubljana
« Odgovori #29 : 17-05-2012, 14:41:12 »
...hvala Jure!
...a tko i kaj je prodaval na hrvatskom štandu?

ja :frown: i nisan se proslavija
prodava san  falše suisekije, nadaleko poznati "crveni sivac" (jin tekućina) i još neku skalameriju

u plusu san za jednu posudu od isabelie i gorivo :mdr:
ZDRAVI BILI !!!