Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)  (Posjeta: 8268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Nastavljamo seriju prastarih gigantskih bukvi. Želim podijeliti fotke s vama, fasciniraju me skroz. Vjerujem da će se i vas dojmiti.
Pozdrav
S

Offline Aleksa

 :worthy: Pravi Enti... Ovako slicno je i kod mene u Biogradskoj prasumi... To je jedna od njaljepsih suma u kojim sam bio....

Offline Andrija Zokić

Na ovom stablu ima jedan zgodan detalj. Nebari koji je naglaseniji na strani na koju stablo pada. Taj korijen drzi u ravnotezi drvo i bolje je kada je tu nego obratno, jer tada bi stablo izgledalo nestabilnije - kao da ga je iscupalo i samo sto se nije srusilo. Nasao sam negdje da Pall to usporedjuje sa ljudskim tijelom. Kada se naginjemo prema naprijed, stopala su ta koja nas pridrzavaju da ne padnemo i drze nas u ravnotezi.
Super bukva! :happy:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
:worthy: Pravi Enti... Ovako slicno je i kod mene u Biogradskoj prasumi... To je jedna od njaljepsih suma u kojim sam bio....
Osjećaj je kao da si zajašio Nazgula! Krajnje moćno!

Offline hknezovi

Dobro tko je ovdje hobit?
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Marija

Aleksa je u Kaštelima bio u tenisicama, pa nisam sigurna .... ali je sumnjiv  :no:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Aleksa je u Kaštelima bio u tenisicama, pa nisam sigurna .... ali je sumnjiv  :no:

 :gasp: :threatening: Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!  :na:

Offline Aleksa

Na ovom stablu ima jedan zgodan detalj. Nebari koji je naglaseniji na strani na koju stablo pada. Taj korijen drzi u ravnotezi drvo i bolje je kada je tu nego obratno, jer tada bi stablo izgledalo nestabilnije - kao da ga je iscupalo i samo sto se nije srusilo. Nasao sam negdje da Pall to usporedjuje sa ljudskim tijelom. Kada se naginjemo prema naprijed, stopala su ta koja nas pridrzavaju da ne padnemo i drze nas u ravnotezi.
Super bukva! :happy:

Ja sam mislio da korijen bas treba da bude bolje razvijen na strani suprotnoj od one na koju drvo pada, bas zbog toga sto izgleda da ga korijen drzi... Hmm... Interesantno...  8)

Offline Marija

Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!
Ali si možda 2 hobita  :tlab:   od kojih jedan drugoga drži na ramenima
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Aleksa je u Kaštelima bio u tenisicama, pa nisam sigurna .... ali je sumnjiv  :no:

 :gasp: :threatening: Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!  :na:
Tipičan Crnogorski Hobit. Oni nisu ispod dva metra :mdr:

Offline Aleksa

Odg: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)
« Odgovori #10 : 17-05-2007, 22:12:38 »
Aleksa je u Kaštelima bio u tenisicama, pa nisam sigurna .... ali je sumnjiv  :no:

 :gasp: :threatening: Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!  :na:
Tipičan Crnogorski Hobit. Oni nisu ispod dva metra :mdr:

Ovo je uvreda po nacionalnom osnovu!  :whip: ;)  :histerical:

Offline Aleksa

Odg: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)
« Odgovori #11 : 17-05-2007, 22:13:57 »
Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!
Ali si možda 2 hobita  :tlab:   od kojih jedan drugoga drži na ramenima
A mozda sam samo covjek prerusen u 2 hobita.

A mozda je ovo offtopic!  :gigle: :na:

Offline DonQuijote

Odg: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)
« Odgovori #12 : 18-05-2007, 08:21:25 »
Aleksa je u Kaštelima bio u tenisicama, pa nisam sigurna .... ali je sumnjiv  :no:

 :gasp: :threatening: Ako sam Hobit, onda mora da sam neki vrlo visok Hobit!  :na:
Tipičan Crnogorski Hobit. Oni nisu ispod dva metra :mdr:

Ovo je uvreda po nacionalnom osnovu!  :whip: ;)  :histerical:

A neeee. Pa visina je ono što krasi Crnogorce, nikako uvreda već kompliment.

Offline hknezovi

Odg: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)
« Odgovori #13 : 18-05-2007, 13:59:21 »
Ali hobiti su naplemenitija bića, tako da bi stvarno trebao biti počaćen naslovom.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Aleksa

Odg: Gospodar prstenova 3 - Enti iliti gigantske bukve (nastavak)
« Odgovori #14 : 19-05-2007, 00:11:47 »

Ok, onda  :chinaman:  :histerical: