Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: yamadori 2013  (Posjeta: 69156 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline donna

Odg: yamadori 2013
« Odgovori #180 : 30-11-2013, 20:35:37 »
....ti bokca, međimuraca i podravaca ovdje na HBF-u-----užas  :tuptup:

pa di su više slavonci, siju žito ?

Offline brko

Odg: yamadori 2013
« Odgovori #181 : 30-11-2013, 21:45:17 »
 
....ti bokca, međimuraca i podravaca ovdje na HBF-u-----užas  :tuptup:

pa di su više slavonci, siju žito ?
  -tu negdje donna samo šutimo i ćekamo svjih pet minuta(al ćemo se naćeeekat)  :umm:



Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: yamadori 2013
« Odgovori #182 : 30-11-2013, 22:25:44 »
Lp svima. Volio bih Vam se predstaviti, pošto sam novi član foruma, iz Čakovca sam, živm i radim u Koprivnici, veterinarski kirurg po profesiji, a što se tiče malih drvca u loncima, time se bavim od malih nogu, barem što se tiče pokušaja uzgoja i naravno literature. Pošto sam se puno selio i nisam nosio drvca nikad sa sobom, nego ih redovito vraćao natrag u prirodu, kolekcija mi je trenutno svedena na tri yamadorija na balkonu i šest njih u obližnjem šumarku. Slobodnog vremena imam nažalost vrlo malo, ali dovoljno da se posvetim ovom pprekrasnom hobiju, koji je vrlo vjerojatno i više od toga. Umjetnost, zapravo, po svojoj definiciji i ne može biti hobi. Nadam se lijepoj suradnji.
Ima nas tu troje malo ozbilnijih u okolici.Vjeran u Slakovcu,Adrian u Čakovcu i ja u Nedelišću.Ako te što zanima reci ili možeš svratiti i vidjeti u živo ono što mi imamo.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline donna

Odg: yamadori 2013
« Odgovori #183 : 30-11-2013, 22:41:24 »
Radovane darling, ti ne da si ozbiljan, ti si preozbiljan..........ne valja ti to, daj se malo uneozbilji  :grol:

Offline grabar

Odg: yamadori 2013
« Odgovori #184 : 01-12-2013, 08:07:35 »
Grabar, mlade grane tvoje božikovine su ..... :wow: ! Baš sam iznenađena kako je gusto bacila !! I zanima me jako dal će baciti grančice prema vrhu debla . Ima predivan nebarij, ja svojemu nebarij nisam vidjela, jer mi onda nije bio primaran, a donijela sam ga kao grm sa grudom zemlje !  A Radovan nije ni obrvu podigao kad ju je vidio  (znači nije baš nešto :mdr:) ! Ali ako se pokaže da ima upola nebarij kao tvoja, pokušat ću ! Iako je gola donjih 20cm ! Pošto bi bila još nekoliko godina u školici u vrtu, :tlab: ako je u proljeće recnem na nekih 15 cm ili koji cm niže....hoće li baciti upola grančica kao tvoja ??
pa niš te ne košta recnut ga ako baci baci,i tako is nabaviš poslje lako drugog iz šume

Offline tpoje10

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Lokacija: Koprivnica
  • Total likes: 0
  • čovječe ne idi malen ispod zvijezda
Odg: yamadori 2013
« Odgovori #185 : 01-12-2013, 12:18:08 »
Hvala na dobrodošlici. Gosp. Radovane, vas ću svakako kontaktirati i nadam se jednog dana i posjetit, roditelji su mi u Čk, pa često navratim tamo. Tu u Koprivnici, zapravo Herešinu gdje trenutno živim , kupio stan konačno!, ima jako lijepih glogova i poljskih javora koje uz puteve godinama oštećuju poljoprivredne mašinerije, pa ih pretvaraju u krasne yamadorije. Isto tako, iako su šume između polja relativno mlade, nalazim krasnih primjeraka za margotiranje. Na proljeće će vjerojatno četiri poljska javora i jedan grab biti izvađeni i posađeni u trening posude. Onda možete i od mene očekivati nešto fotografija, a nadam se vašim sugestijama.  :hvalaaa:

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: yamadori 2013
« Odgovori #186 : 01-12-2013, 15:51:24 »
Radovane darling, ti ne da si ozbiljan, ti si preozbiljan..........ne valja ti to, daj se malo uneozbilji  :grol:

Troje ozbiljnijih  :dipl: i jedna   neozbiljna :girl:  !!! :yupi:

tpoje10 ....dobro nam došao !! :bravoPrika:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: yamadori 2013
« Odgovori #187 : 02-12-2013, 14:21:51 »
Radovane darling, ti ne da si ozbiljan, ti si preozbiljan..........ne valja ti to, daj se malo uneozbilji  :grol:
Nisam ja mislio ozbiljnih po ponašanju, nego onih koji imaju bar nekaj za pokazati.Ne brini Željka znam ja biti i neozbiljan,ali kad hoću..
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: yamadori 2013
« Odgovori #188 : 02-12-2013, 14:28:44 »
....ti bokca, međimuraca i podravaca ovdje na HBF-u-----užas  :tuptup:

pa di su više slavonci, siju žito ?
Za čas bu te si popevali-sijem žito raste šuuumica,sijem žito raste bonsaiiicaa..!  :lol:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline donna

Odg: yamadori 2013
« Odgovori #189 : 02-12-2013, 15:14:30 »
Bit će " inati se Slavonijo..."