Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Shohin smrekice  (Posjeta: 14638 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #15 : 17-05-2013, 06:04:23 »
kako sam dobro započeo petak. pogledao ove preljepe smrekice pa zatim idem slušat ptičice i divit se svojim kolcima. :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa: :haaaahaaaaa: nadam se da mi svinja na poslu neče razj.... dan.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline brko

Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #16 : 12-09-2013, 22:13:56 »
  -ljudi kako sam sretan da mogu čitati i pregledavat stranice i slike,iako pokušavamveć 20-ak godina tek sam na poćetku.Sada kad napokon imam komp. znam da postojite i da nisam zalud trošio vrijeme,iako sam sadio šibe i čačkalice sad ču spasiti što se da a krećem i u lov na yamadorije iako to u okolici osijeka baš i neće biti lak poduhvat ,no kao što bi radovan rekao uzmeš što imaš .Ovo mi je prvo javljanje nemojte što zamjeriti prestar sam da se ljutite na mene , no sigurno ću pozorno pratiti sve što budem mogao naći ,jer baš i nisam neki maher za komp. pozdrav svima..

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #17 : 13-09-2013, 07:25:55 »
Ako te što zanima pitaj pod temom Početnici pitaju,da ne kvarimo Adrianov post.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #18 : 24-05-2015, 10:16:53 »
Eto, na izložbi u Ludbregu je tek krenula i nije bila ni pincirana. Kako ju moram ojačati i oporaviti od "ljeta2012." odlučio sam se da pričekam sa pinciranjem i malo kasnije izvedem prikraćivanje. Očekujem za mjesec dana novi ljetni prirast. I onda u jesen žicanje.

Offline Adrian

Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #19 : 16-08-2015, 13:43:06 »
Malo ljetnog podešavanja i pokoji rez na maloj smrekici. Konačno se oporavila od ljeta 2012.
Nadam se da joj je ovog ljeta bilo puno bolje, al se još ne usudim pogledati balu. Tek u jesen.

Offline Adrian

Odg: Shohin smrekice
« Odgovori #20 : 30-09-2017, 06:09:36 »
Puno vremena je prošlo, drvce je starije, stolić je isti, mi smo mudriji...2012-2017 :zbunjen: