Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 2012 INTERNATIONAL BONSAI ACADEMY with Walter Pall - Plato's Cave Analogy  (Posjeta: 24602 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Nije loša ni kamera na Marku II kojeg imaš. Zašto nju ne koristiš?
Mark II ??? Ne znam što je to  :dunno:

Ovo je tvoj aparat?
http://www.dpreview.com/news/2008/9/17/canon_5dmarkII
Ah, ne. Ja imam 550D
I on snima u HD-u, ali, ne fokusira automatski već moraš ručno namještati fokus, što najčešće ne pogodiš baš idealno pa ispadne mutnjikavo. Uglavnom, shvatio sam da je za fotkanje najbolji foto aparat, a za snimanje videa ono što je i napravljeno za snimanje videa...pogodi?...video kamera :)
Puno je jednostavnije i rezultat je daleko bolji.
Da ne govorim da je zvuk snimljen s foto aparatom tek takav, da se nešto čuje. Već zvuk snimljen s ovom mojom Samsungovom HMX m20 je vrhunski prema Canonovom fotiću, a ova nova Sonica ima surround mikrofon u varijanti 5.1 i navodno mraaaaak zvuk.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Nije loša ni kamera na Marku II kojeg imaš. Zašto nju ne koristiš?
Ali, služio sam se ja dugo s kamerom na Canonu...pa Noelanders 2011 je cijeli sniman s Canonom, sjećaš se. Mogu ti reć...preporodio sam se otkad radim videe s video kamerom a ne s fotićem. To je toliko i lakše i bolje.
Nedostatak Samsunga hmx m20 je to što je to mali kamkorder ručnog formata (džepnog formata), koji ima čini se vrlo dobro elektroniku ali optika ga j.be. To ipak nisu objektivi koji bi dali sliku više kategorije kvalitete. Ali nova Sonica nex vg20 ti je kao i DSLR fotoaparat i koristi izmjenjive objektive, tako da optiku slažeš kako ti je drago.

Offline Marija

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
INTERNATIONAL BONSAI ACADEMY with Walter Pall - Episode XIV - Little fat deciduous tree

Video napravljen od nekakvih ostataka, mislim da ipak vrijedi da ga ljudi mogu vidjeti. Nema kraj i završnu diskusiju.

 :hvalaaa: