Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Predlažem sastanak kluba! VAŽNO!  (Posjeta: 28587 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veljko

Odg: Predlažem sastanak kluba! VAŽNO!
« Odgovori #45 : 17-05-2007, 12:46:17 »
Ja nisam ništa čuo :bongggg: Bila je naime takva galama da smo se morali derati ne bi li se išta čuli. Lošiji i glasniji bend se rijetko ima priliku za čuti, trebali bi ih reklamirati kao humoriste. Vrhunska parodija... Pervan je nula spram njih.
A kako i inaće lošije čujem, nakon osme pive sam samo klimao glavom, više se uopće ne trudeći da ikoga razumijem.
Tako mi je recimo Hrvoje objašnjavao tehniku orezivanja korjena na hrastu a ja sam se složio da je djevojka preko puta vrlo prpošna. :dunno:

Znaći, dobio si svoju dozu :mdr: ? Nije ni čudo što ti je izgledala prpošna :ange: ! Možda ti se je i nabacivala? :histerical:

Offline istefano

Odg: Predlažem sastanak kluba! VAŽNO!
« Odgovori #46 : 17-05-2007, 13:34:23 »

Znaći, dobio si svoju dozu :mdr: ? Nije ni čudo što ti je izgledala prpošna :ange: !
nekak ovak ti je to sinoc izgledalo :histerical:

Offline veljko

Odg: Predlažem sastanak kluba! VAŽNO!
« Odgovori #47 : 17-05-2007, 13:50:18 »

Znaći, dobio si svoju dozu :mdr: ? Nije ni čudo što ti je izgledala prpošna :ange: !
nekak ovak ti je to sinoc izgledalo :histerical:

Znam, imam negdje ovu sliku, pogodio si u sridu :histerical:

Offline DonQuijote

Odg: Predlažem sastanak kluba! VAŽNO!
« Odgovori #48 : 17-05-2007, 17:23:17 »
Sam se vi sprdajte ali ona je mene gledala a ne vas :mdr:

Btw Kaaaaakve sam knjige jučer dobiooooo :nails:
Bonsai with Japanese Maples by Petar Adams
The Secret techniques of bonsai by Makasuni Kawasumi
Bonsai Master class by Craig Coussins
Classic Bonsai of Japan by Nippon bonsai association
Growing Bonsai -a practical Encyclopedia- Ken Norman

Sad imam literature za slijedećih 6 mjeseci ako ne i duže. I odmah bi išao drilati borove, paliti, pigati i slične delikatne radnje, primjerene majstorima koji posjeduju tu i takvu literaturu.
Ako me neko vrijeme ne bude na forumu, znate da ubijam drva i trošim životnu ušteđevinu na nova. :mdr: