Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai Časopisi  (Posjeta: 9574 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Bonsai Časopisi
« : 18-05-2007, 09:49:31 »
Nakon teške i krajnje neizvjesne borbe, dosegavši samo dno financijske neizvjesnosti, uspio sam od "Tiska"  preoteti franšizu i osigurati zainteresiranima mogučnost kupnje Bonsai časopisa.  :yes:

Dakle časopisi sa izuzetno zanimljivim člancima, popračeni savršenim fotografijama i ilustracijama. Tajnama bonsai majstora kao što je recimo gospodin Walter Pall, od danas se mogu nabaviti u Zagrebu. Časopisi su na engleskom, njemačkom pa čak i talijanskom i španjolskom jeziku, tako da će sasvim sigurno svako pronaći nešto za sebe.
Teme pojedinih brojeva ću popisati i objaviti ovdje, pa molim zainteresirane da mi se jave na PM ili na donquijotezg@gmail.com
Cijena je 25 kn kom.  a na 4 kupljena peti se dobiva besplatno.

Prihodi idu fond - Walter Pall u Kaštelima

Offline Marija

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #1 : 18-05-2007, 10:00:01 »
Prihodi idu fond - Walter Pall u Kaštelima
ili kao što je WP sam rekao za "2. jugoistočno europsku bonsai konvenciju". ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline hknezovi

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #2 : 18-05-2007, 13:01:49 »
Nakon teške i krajnje neizvjesne borbe, dosegavši samo dno financijske neizvjesnosti, uspio sam od "Tiska"  preoteti franšizu i osigurati zainteresiranima mogučnost kupnje Bonsai časopisa.  :yes:

Dakle časopisi sa izuzetno zanimljivim člancima, popračeni savršenim fotografijama i ilustracijama. Tajnama bonsai majstora kao što je recimo gospodin Walter Pall, od danas se mogu nabaviti u Zagrebu. Časopisi su na engleskom, njemačkom pa čak i talijanskom i španjolskom jeziku, tako da će sasvim sigurno svako pronaći nešto za sebe.
Teme pojedinih brojeva ću popisati i objaviti ovdje, pa molim zainteresirane da mi se jave na PM ili na donquijotezg@gmail.com
Cijena je 25 kn kom.  a na 4 kupljena peti se dobiva besplatno.

Prihodi idu fond - Walter Pall u Kaštelima


o kojim časopisima to govoriš :bongggg:
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Marija

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #3 : 18-05-2007, 13:40:02 »
o kojim časopisima to govoriš :bongggg:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline hknezovi

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #4 : 18-05-2007, 13:53:53 »
a o njima. Mislim da sam u kaštelima već kupio četri.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #5 : 18-05-2007, 14:12:33 »
a o njima. Mislim da sam u kaštelima već kupio četri.

A to je tek početak :yipi:

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #6 : 23-05-2007, 13:57:16 »
Dakle od večeras su časopisi u Zagrebu. Molim zainteresirane da mi se jave, pa da ugovorimo kada i kako ih se može pogledati.
Cijena je već navedena 25 kn komad ali se  za 100 kn dobije pet komada što nije zanemariva ušteda, a ne moramo se petljati sa sitnim novcima :mdr:
Dakle dodjete, odaberete pet komada za 100 kuna pa ste uštedjeli.
Mislim da nema duplića pa se požurite.

Kontaktirajte me preko PM pa ću vam dati broj telefona.

Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Časopisi
« Odgovori #7 : 24-05-2007, 11:07:44 »
I još bi želio napomenuti da časopisi inaće koštaju 10 eura komad, pa je cijena 25 kn-kom više nego povoljna.
Fotografije su fenomenalne, a možete pronaći informacije o alatu, radu Evropskih klubova, izložbama, opremi, zemlji, te mnoštvo savjeta o uzgoju.