Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Ožičavanje i malo orezivanja  (Posjeta: 2707 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lalek

Ožičavanje i malo orezivanja
« : 12-04-2015, 09:37:40 »
Dragi svi,

Da li mogu sada tokom 4.mj (pocet danas) na neka drva stavit žicu i malo orezat? radi se uglavnom o grabovima. U kojem periodu godine se to moze radit opcenito?   :question:

Offline lalek

Odg: Ožičavanje i malo orezivanja
« Odgovori #1 : 12-04-2015, 10:51:28 »
evo s ovim bih se malo zabavio danas. Zao mi je kaj se ne vidi cijelo, donji dio je nisko u tegli, ali sam mucio uopce ikako slikat s laptopom.  :whistle:

Offline lalek

Odg: Ožičavanje i malo orezivanja
« Odgovori #2 : 12-04-2015, 10:59:47 »
moglo bi se mozda ovako drasticno skratit i iako bi mi bilo zao ovog vrha, dovoljno je visoko za takav rez  kofi

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Ožičavanje i malo orezivanja
« Odgovori #3 : 12-04-2015, 13:48:49 »
Odrezati postojeći vrh ali kod prve desne grane,a onda vrh te grane preusmjeriti žicom prema gore da to bude novi vrh.Malo češ skratiti visinu,dobiti sužavanje i muving.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline grabar

Odg: Ožičavanje i malo orezivanja
« Odgovori #4 : 12-04-2015, 15:14:30 »
Ako  su ti drva ovogodišnja šta si iskopao ove godine, onda ne žica i ne kratit ništa

Offline lalek

Odg: Ožičavanje i malo orezivanja
« Odgovori #5 : 12-04-2015, 19:38:02 »
Hvala vam, ove godine sam samo jednog izvadio koji ne izgleda bas najbolje trenutno, al jos uvijek se malo nadam. Inace sve sto imam je od prijasnjih godina tako da se sad mogu malo pocet zabavljat s uredivanjem. Zasad se jos igram, a kad dodu bolja drva cu bit valjda malo spremniji  :ludilo: