Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)  (Posjeta: 9309 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« : 05-02-2013, 22:17:29 »
Jedni moji prijatelji imaju "drvo pored kojeg se osjećaju mali". Već dva dana, od kada se spremam uhvatiti u koštac s ovim stokilašem, vrzma mi se ta Andrijina rečenica po glavi. Dakle, imam i ja jednog pored kojeg se osjećam mali. Štoviše, kojega se pomalo i bojim. A to zato što, što god radio s njim, moram nekoga žicati da mi ga pomakne. I to ne bilo koga nego neku zvjerinju...kao...Čajka, naprimjer. Pa onda, ajmo na žicanje...Čajko dođi, ajmo sa žicanja, Čajko dođi...ajmo u zimsko spremište...Čajko...ajmo van...Čajko...i tako to ide.
Uglavnom, ovo je riješeno. Osjećam se ko da mi je 100 kila palo sa pleća.
Pa i jest tako nekako  :idiot:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #1 : 05-02-2013, 22:19:48 »
Požicano...
Čeka Čajka da dođe  :hi:

Više fotki i linkovi na video i povijest drveta tu: http://sandevbonsai.blogspot.com/2013/02/100-kg-carpinus-winter-styling.html

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #2 : 06-02-2013, 09:43:45 »
Bar imaš razloga zvati prijatelje.Nebre ti žena reći da su stalno pri tebi,onako bezveze.Rade ljudi.. :bravoPrika:  :hihihi:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline DonQuijote

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #3 : 06-02-2013, 13:10:56 »
Pa samo kamen ima dvadeset kila :mdr:
Ali kakvo podnožje ima to drvo ufff, ufff, vrijedi truda pa čak iako moraš zvati Čajka :mdr:

Offline jurica

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #4 : 06-02-2013, 16:25:31 »
Velik ali jako dobar !  :great:

Offline sanjinko

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #5 : 06-02-2013, 17:39:26 »
je velik,al skoro da je to od sebe klasik postao.bit će posebna kategorija tj veličina drva SEBINDRVO :jupije:

Offline Andrija Zokić

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #6 : 06-02-2013, 17:52:28 »
Mi pokušavamo izbjeći ovako velika stabla ali ponekad je materijal u prirodi teško odoljiv. I ovu smo sezonu izvadili jednog velikog :grol:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #7 : 06-02-2013, 18:50:04 »
Mi pokušavamo izbjeći ovako velika stabla ali ponekad je materijal u prirodi teško odoljiv. I ovu smo sezonu izvadili jednog velikog :grol:
A slikica neka??? Pliiiiz??? Znatiželjan ???  :ludilo:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #8 : 06-02-2013, 18:51:37 »
je velik,al skoro da je to od sebe klasik postao.bit će posebna kategorija tj veličina drva SEBINDRVO :jupije:
Zaje.avaš, ha?  :verycool:
 :hihihi:

Offline Andrija Zokić

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #9 : 06-02-2013, 20:58:06 »
Mi pokušavamo izbjeći ovako velika stabla ali ponekad je materijal u prirodi teško odoljiv. I ovu smo sezonu izvadili jednog velikog :grol:
A slikica neka??? Pliiiiz??? Znatiželjan ???  :ludilo:

Ne volimo pokazivati stabla prije nego su se primila ... do tada uživajmo u ovim stokilašima koji su trenutno prikazani na forumu. :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline helleborus

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #10 : 06-02-2013, 21:44:07 »
Jeste li se ovih dana možda pitali.... a gdje to taj Sebo radi sva ta drva?? Prvo je uzurpirao radnu sobu, koja je doslovno postala radna....samo više nije soba!!!!! EEEEE, ali ta nije dosta velika za ovo drvo, pa se je spretno preselio u dnevni boravak. Srećom, hvata ga panika od toga da drvo provede u sobi na 23 stupnja više nego je stvarno potrebno, pa ih uglavno kroz dan i pol vraća natrag. Naravno da razlog nije uzurpacija prostora, nego čisti strah za preživljavanjem drva. I tako naša mala obitelj, stjerana u kut, pokušava 'živjeti'  :question:

Da ne biste mislili kako je pitanje samo drva... a ne.... drvo je najmanja briga jer brzo odlazi, ali sve one lampe, stalci s fotićima, kamerama, pozadine i tona žica trajno ostaju  :cry: Hvala što ste me saslušali!!!  :grol:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #11 : 06-02-2013, 21:48:49 »
WOOOOOw, potpredsjednica se javila...kakva čast, imam u jednom postu i predsjednika i potpredsjednicu...I TO SAVEZA, i predsjednika BKZ-a, pa ovo je divno.  :worthy:
Počašćen sam gospodo...i ganut, iskreno  :ashamed:
 :go:

Offline helleborus

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #12 : 06-02-2013, 21:51:04 »
A kaj se tiče naslova posta.... Moram priznati da se ja osjećam kao stokilaš, jer više ne mogu prolaziti kućom...
Dakle, pored njega se osjećam kao debela krava!!!!  :zalijevanje:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #13 : 06-02-2013, 21:55:29 »

Offline Marija

Odg: Stokilaš "pored kojeg se ja osjećam mali" :)
« Odgovori #14 : 07-02-2013, 09:04:42 »
Jeste li se ovih dana možda pitali.... a gdje to taj Sebo radi sva ta drva?? Prvo je uzurpirao radnu sobu, koja je doslovno postala radna....samo više nije soba!!!!! EEEEE, ali ta nije dosta velika za ovo drvo, pa se je spretno preselio u dnevni boravak. Srećom, hvata ga panika od toga da drvo provede u sobi na 23 stupnja više nego je stvarno potrebno, pa ih uglavno kroz dan i pol vraća natrag. Naravno da razlog nije uzurpacija prostora, nego čisti strah za preživljavanjem drva. I tako naša mala obitelj, stjerana u kut, pokušava 'živjeti'  :question:

Da ne biste mislili kako je pitanje samo drva... a ne.... drvo je najmanja briga jer brzo odlazi, ali sve one lampe, stalci s fotićima, kamerama, pozadine i tona žica trajno ostaju  :cry: Hvala što ste me saslušali!!!  :grol:

Meni je sve to super  :great: ... a i natjeralo te da se ukažeš na forumu  :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai