Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Glog  (Posjeta: 8157 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile

Glog
« : 19-05-2007, 13:54:58 »
Da pokažem jedan od svojih glogova. Ovaj je star 16 godina, visine 30 cm, presjek debla 5 cm. Vaši komentari drvca...Mišljenja za poboljšanje izgleda...

Offline Aleksa

Odg: Glog
« Odgovori #1 : 19-05-2007, 16:41:17 »
Ja bih mu produzio onaj shari preko oziljka od orezivanja, lakse je nego cekati da oziljak zaraste!  :sarcastic:

Offline DonQuijote

Odg: Glog
« Odgovori #2 : 19-05-2007, 16:45:27 »
Kad je nebari ovako neujednačen, možda ga je bolje sakriti. To je izjava Waltera Palla, da se odmah sakrijem iza autoriteta :mdr:
Onda bi možda mogao još malo dublje izdrilati deblo, zapravo još prilično, to bi ga definitivno popravilo.
Ja bi ga drilao i prema dole a pogotovo bi pokušao maknuti onaj spoj prema novom vrhu.
Nekako mi se i posuda čini predubokom.
Kad to središ, drvce će biti bolje za 50 %  :love:

P.S: Ja nikako nisam autoritet, samo iznosim svoje mišljenje. Mislim da bi tako bilo bolje, ali pričekaj nekog iskusnijeg da ti da savjet




Offline drigi

Odg: Glog
« Odgovori #3 : 20-05-2007, 16:26:37 »
Slažem se sa prethodnim sagovornicima,a evo i dva moja drvceta gloga izvađena prošle godine u prirodi.Jednom sam obradio Jin. :jap:

Offline gal

Odg: Glog
« Odgovori #4 : 24-04-2008, 07:56:00 »
...ovogodišnji yamadori shohin glog! Meni najdraže izvađeno ovogodišnje drvo, jer već godinama tražim koliko-toliko kvalitetan i izvadljiv glog.