Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: kako nabaviti kamen  (Posjeta: 3573 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

kako nabaviti kamen
« : 04-10-2013, 18:05:10 »
- gdje bi mogao kupiti kamen sa udubljenjem (mogu ga malo i doraditi )otprilike 1,5 l zapremine .
  naime imam dva bora od 20-ak i koju godinu i volio bi ih imati na kamenu ,zahvaljujem na informacijama...

Offline DonQuijote

Odg: kako nabaviti kamen
« Odgovori #1 : 05-10-2013, 15:18:53 »
Kod nas nema nekog tržišta pogodnog kamenja. Treba tražiti po prirodi ali teško je pronaći odgovarajući. Ako želiš malo varati onda možeš uzeti onaj vulkanski kamen, koji liči na plovučac samo je taman, lako se dobi. Jučer sam ga vidio u Bauhausu. Zapravo ispred  bauhausa na žitnjaku. Odmah kako se ulazi na parkiralište. Takvoga su imali i u MBM Lučko ali tamo već dugo nisam bio.

Offline brko

Odg: kako nabaviti kamen
« Odgovori #2 : 07-10-2013, 19:06:51 »
  -lijepo hvala ,no ja živim u slavoniji pa mi i nije blizu,nego vidio sam kod jednog vlasnika rasadnika danas da ima neko kamenje ,ali mi radnici nisu ništa znali reći ,ima ih nekoliko sa rupama i udubljenjima (jedino ako nisu iz mora).
  kažu da prodaje po kilogramu e sad dali to valja ili najbolje u posudu pa mir.

Offline donna

Odg: kako nabaviti kamen
« Odgovori #3 : 07-10-2013, 19:22:00 »
A gdje si ti u Slavoniji, Brko ?

Offline brko

Odg: kako nabaviti kamen
« Odgovori #4 : 07-10-2013, 22:48:36 »
  -piše na stranici "bolestan bonsai"-otvorio yanshi....inaće ja i moje šiblje u kantama živimo u belišću.. :smile: