Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: K: Kupujem prebonsai do 500KN  (Posjeta: 9545 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dado001

K: Kupujem prebonsai do 500KN
« : 24-02-2013, 14:05:32 »
Pozdrav svima,

S obzirom da ovaj snijeg ne planira tako skoro proci,,, nemogu nikakav yamadori uopce da pokusam naci,, a vrijeme ide,,, pa molim cijenjene bonsaiste znam da svatko od Vas ima tokom godina nakupljenih puno drvca ,,mozda bi netko meni onda prodao neki predbonsai pocetni materijal ili kako vec da nazovem , malo sa snizenjem popust, half price,   ili sto vec , hehe :whoot:

znaci 500kn imam za uloziti , nie nesto ali opet nekome je i to puno......nebi ulazio koliko sto vrijedi vec konkretno molim


zivim u Karlovcu, trazim listopadnu biljku, e ja bi acer palmatum kao ovi sa slike to sam nasao u Hrvatskoj da se prodaju ali cijena je 1000kn za svaki,,....,,,pa ocito i dobar grabric bi me zadovoljio,,,,,,,
moze mail, private, ovdje, whatever

dalibor.vrbetic@gmail.com

d

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #1 : 24-02-2013, 16:25:40 »
e dado imaš u zagrebačkom rasadniku zrinjevac dobrih acera dore debljine za te novce. Kad prođeš rotor ideš preko savskog mosta i čim prođeš most skreni prvu desno da ne odeš prema savskoj. Bilo bi najbolje da tamo nazoveš i provjeriš situaciju.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #2 : 24-02-2013, 16:32:03 »
ej bocko, puno hvala sve zive rasadnike sam zvao od strk pa nadalje ali taj nisam nasao da postoji,,ok pogledam sve kaj oni nude,,,naravno stavio sam upit ovdje , znas i sam da kolege imaju brdo drvca mozda bi tko ipak koje prodao za ovu simbolicnu cijenu,,,,,,,radije platim kolegi na forumu nego u rasadniku,,,,, hvala

Offline Hrvat

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #3 : 24-02-2013, 18:51:42 »
Marija i Andrija su imali hrpu shoin grabova pa mozda je poneki izgubljeni slucaj jos na raspolaganju.
i po propisu je zadrzala jednog za mene da ga radim kad dodjem u penziju :happy2:.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline Andrija Zokić

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #4 : 24-02-2013, 19:15:24 »
Marija i Andrija su imali hrpu shoin grabova

Nemamo više niti jednog! :verycool:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #5 : 24-02-2013, 19:21:39 »
ocke,,,he,, ,mozda ipak netko drugi nesto ima;;;;;;;;


Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #6 : 25-02-2013, 08:28:10 »
Našlo bi se kod mene nešto za 500.Ali ti si u Karlovcu a ja u Nedelišću-Međimurju. :question: Ako ti to nije problem dođi i sigurno češ nešto odabrati.To ti garantiram.Kući nečeš ići bez bonsaia.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #7 : 25-02-2013, 18:26:40 »
Našlo bi se kod mene nešto za 500.Ali ti si u Karlovcu a ja u Nedelišću-Međimurju. :question: Ako ti to nije problem dođi i sigurno češ nešto odabrati.To ti garantiram.Kući nečeš ići bez bonsaia.


Hi svima,,,najljepse se zahvaljujem na ponudi i preko maila, pa i iskreno nie tako losa,,,,,molim i dalje ako tko sta ima neka samo salje, hehe,,, malo sam u frci ovi dana od posla,,ali svima lijepo odgovorim, pa znam da necu bonsai naci u klc,,,nie neki ogromni problem ni negdje otici po njega,,, samo eto da se malo vrijeme popravi,,,,,,, definitvno radije ovdje kupim i to sasvim lijepo drvce za 500kn od svi ostalih mogucih varijanti tipa rasadnici itd,,,,,,,,,,,,,,,,

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #8 : 09-03-2013, 21:03:34 »
kupljeno  :yupi: perfect

Offline Hrvat

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #9 : 09-03-2013, 22:47:59 »
e ovaj ne dolazi iz IKEA ili LIDLa 8).lipi izbor :jupije:.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline DonQuijote

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #10 : 10-03-2013, 08:42:37 »
Odlično drvo za tu cijenu.
Možeš biti i više nego zadovoljan. Imaš što za pokazati a ne moraš čekati nekoliko godina

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #11 : 10-03-2013, 08:48:41 »
Odlično drvo za tu cijenu.
Možeš biti i više nego zadovoljan. Imaš što za pokazati a ne moraš čekati nekoliko godina

Hi Don, nemogu ti reci koliko sam zadovoljan, 500kn zaista nie puno, .... vidi se trud na drvetu .....presadio sam ga u ovu teglicu , onako kako sam vidio na nasem tecaju, zalio, i eto  sad cu dalje to sve proucavati, kolega Gal maksimalno mi je pomogao donio mi je i mrezicu zemlju zicu ma kaj reci ono full posteno,,,,,,vidim da vec malo pupove prve tjera drvo,,fora he he

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #12 : 11-03-2013, 08:12:51 »
Kak buš tek zadovoljan kad buš imao 10 takvih. :ludilo:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline dado001

Odg: K: Kupujem prebonsai do 500KN
« Odgovori #13 : 11-03-2013, 08:30:16 »
Kak buš tek zadovoljan kad buš imao 10 takvih. :ludilo:

heheh,,, da da onda ce me cura izbaciti i vlastitoga stana posto se vec borim i oko ovoga jednoga hahahahahah