Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom  (Posjeta: 95736 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #75 : 03-03-2008, 19:29:50 »
Eh.... To mi je utjeha u ovim čemernim danima....  :frown: :frown:

tek toliko da se zna, do 20. 8. ne pričam s tobom  :666:

Bolje i to nego oni košmari od sinoć!  :nails: :nails: :nails: :beurk: :beurk:

Offline nix

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #76 : 03-03-2008, 20:34:51 »
i ja dolazim  :wall:

Offline Marija

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #77 : 06-03-2008, 13:18:16 »
Nakon mjesec dana prekrasnog vremena, vrijeme se totalno pokvarilo.... na žalost!

Ovdje se može pratiti situacija na autoputu: http://www.hak.hr/novosti/stanje-na-cestama.aspx

Obavijest od danas u 13 h:

Zbog orkanske bure, za sav promet zatvorene su:
- dionica autoceste A 1, između čvorova Sveti Rok i Maslenica,

Samo osobna vozila i autobusi koji idu iz smjera Dalmacije prema unutrašnjosti i obrnuto, mogu ići autocestom A 1 do čvora Benkovac (ili Posedarje) i dalje državnim cestama preko Obrovca i Gračaca (D 27 i D 50) do čvora Sveti Rok gdje se ponovno mogu uključiti na autocestu A 1.


informacije o stanju na cestama 01 46 40 800 
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline zrine

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #78 : 06-03-2008, 13:31:44 »
Nažalost, zbog vremena i drugih okolnosti  :grrrrrr: ipak ne dolazim. Mislim da to vrijedi i za cilu ali neka se on sam javi. Naime auto nije bas najnoviji pa smo odlučili da skupa u svakom slucaju ne idemo.
Nadam se da vrijeme neće pokvariti doživljaj svima koji dođu.
Lijepo se provedilite i puno slikajte!
Pozdrav,
Zrinka :frown:

Offline Marija

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #79 : 06-03-2008, 13:37:08 »
Nažalost, zbog vremena i drugih okolnosti  :grrrrrr: ipak ne dolazim. Mislim da to vrijedi i za cilu ali neka se on sam javi. Naime auto nije bas najnoviji pa smo odlučili da skupa u svakom slucaju ne idemo.
Nadam se da vrijeme neće pokvariti doživljaj svima koji dođu.
Lijepo se provedilite i puno slikajte!
Pozdrav,
Zrinka :frown:

Da vremenski uvjeti nisi baš najsjajniji za putovanje  :frown:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #80 : 06-03-2008, 13:44:18 »
Ovo je pravi DEJA VU  :frown: :badmood:

Offline cile

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #81 : 06-03-2008, 16:41:12 »
evo da ne kazete da mi se neda, prokleti isijas, dosao bi vise nego ista ali ledja  za kopanje  mi jos trebaju meni je zao vi se zabavite i popite vino             možda dojdem

Offline Aleksa

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #82 : 06-03-2008, 17:00:04 »
evo da ne kazete da mi se neda, prokleti isijas, dosao bi vise nego ista ali ledja  za kopanje  mi jos trebaju meni je zao vi se zabavite i popite vino

Uh, evo sad mene zabolje vrat dok ti procitah dijagnozu...  :mdr:


C, c, c... Slagao si ih da ne konzumiras alkohol... :no:

Offline cile

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #83 : 06-03-2008, 18:47:41 »
ma nisam toliko su detaljni da me nisu ni pitali nego na svoju ruku ispunjavaju :P90:

Offline helleborus

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #84 : 07-03-2008, 12:50:28 »
Pa nije valjda da nećete doći zbog malo kiše, snijega i vjetra. Polako se vozite i nema problema. Ne kužim. Znam da bi nam svima bilo ljepše da je sunčano, ali nije nas zamelo 3 m 'onih bijelih govana' kako bi rekla zločesta djeca, nego par pahulja. A naravno da naši na vijestima, u pomanjkanju atraktivnih vijesti, samo o tome pričaju pa ljudi u panici.
nekak mi se čini da je moglo biti za očekivati da će početkom ozujka još biti ovakvog vremena. Samo nas je obmanulo prošlih par tjedana sunca.
Još nedavno do Splita se putovalo 7 sati i više, pa kaj je sad takva drama polako voziti i doći za 5 sati, a ne tri sata?!  :question:
Nemojte se uvrijediti, ali čini mi se da je to tipično za Hrvate. Kao da tražimo razloge zašto da ne dođemo negdje, a ne obrnuto. Valjda je to u genima.  :dunno:

Offline Marija

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #85 : 07-03-2008, 13:46:45 »
Ekipa sa SvetaBiljaka je stigla jutros nakon 12 sati vožnje .... čak je na trenutak kad su se iskrcavali iz busa zasjalo sunce  :mdr: Edin je iz Tetova (Makedonija) doputovao u Beograd, pa s njima iz BG. u Split. Što ti je volja.

Matija (Tijek) je krenuo jutros iz Slovenj Gradeca (Slovenija) Javio prije sat vremena prošao je Šibenik .... dionica autoputa Sv. Rok - Maslenica je zatvorena ali ide se zaobilazno.

Pall je isto krenuo jutros.  :yupi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #86 : 07-03-2008, 13:50:04 »
Ekipa sa SvetaBiljaka je stigla jutros nakon 12 sati vožnje .... čak je na trenutak kad su se iskrcavali iz busa zasjalo sunce  :mdr: Edin je iz Tetova (Makedonija) doputovao u Beograd, pa s njima iz BG. u Split. Što ti je volja.

Matija (Tijek) je krenuo jutros iz Slovenj Gradeca (Slovenija) Javio prije sat vremena prošao je Šibenik .... dionica autoputa Sv. Rok - Maslenica je zatvorena ali ide se zaobilazno.

Pall je isto krenuo jutros.  :yupi:


Mi zagrijavamo motore  :clap:  :vjestica:

Offline DonQuijote

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #87 : 07-03-2008, 14:37:14 »
Želim vam svima dobru zabavu 8) Popijte koje pivce u moje ime

Offline Marija

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #88 : 07-03-2008, 14:41:26 »
Želim vam svima dobru zabavu 8) Popijte koje pivce u moje ime

Naravno!  :mdr:

Oćeš da ti dlijeta pošaljemo po Mariu?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: 8-9. III. 2008. Druga konvencija s Pallom
« Odgovori #89 : 07-03-2008, 14:50:34 »
Ekipa sa SvetaBiljaka je stigla jutros nakon 12 sati vožnje .... čak je na trenutak kad su se iskrcavali iz busa zasjalo sunce  :mdr: Edin je iz Tetova (Makedonija) doputovao u Beograd, pa s njima iz BG. u Split. Što ti je volja.

Matija (Tijek) je krenuo jutros iz Slovenj Gradeca (Slovenija) Javio prije sat vremena prošao je Šibenik .... dionica autoputa Sv. Rok - Maslenica je zatvorena ali ide se zaobilazno.

Pall je isto krenuo jutros.  :yupi:


Bravo, bravo bravo!!! Takav duh kod ljudi mi se sviđa. Mi krećemo za nekih dva sata. Nažalost nismo mogli prije, ali vidimo se navečer. Trojac ( M. S. & G.) s kormilarom (a to sam ja) stiže.  :ludilo: