Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Sanduk za komplet alata  (Posjeta: 8536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Sanduk za komplet alata
« : 26-05-2013, 14:54:56 »
Boj ne bije svijetlo oružje... ali meni je ipak drago imati puno alata, pa sam se malo potrudio i posložio to kako treba, na način koji mi se jako dopada. Još moram srediti neke detaljčiće ali već se vidi koja je ideja i kako će izgledati na kraju.

Offline grabar

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #1 : 26-05-2013, 17:10:29 »
 :great: :great: :great: a ispod alata za žicu držat :mdr: :mdr:

Offline nkocbek

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #2 : 26-05-2013, 17:14:21 »
kutija koja podsječa na stare gusarske škrinje sa blagom.
a zapravo u toj kutiji je blago koje čuva vjerni čovjekov prijatelj.
ideja ti je famozna,ja sam sebi za alat iskoristio poveču rasklopnu
kutiju za ribičiju. samo u njoj nema kvalitetnog alata kao kod tebe.
možda jednog dana....

Offline Adrian

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #3 : 26-05-2013, 20:32:24 »
Ma bravo, sad znam koga bum zval dok bum zapel sa skidanjem žice na novim borovima. Ja još uvijek skidam s električarskima! :tup:

Offline sanjinko

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #4 : 26-05-2013, 20:34:18 »
škrinjica je famozna,baš po mome guštu,ali i onaj momčić ili cura sa prve slike je takodjer simpatičan

Offline Hrvat

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #5 : 26-05-2013, 22:17:07 »
lip rad Done :love:.
normalno da triba kovceg s lokotom posto tu ima i za vise stotina eura.
ali nije to za mene dalmosa,previse sam lijen da bih premica kovceg livo pa desno(sjeba bi kicmu :histerical:).
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline gal

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #6 : 27-05-2013, 09:59:12 »
...dragi Done, kronično ti nedostaje drva!  :hihihi:

Offline Marija

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #7 : 27-05-2013, 15:43:38 »
Boj ne bije svijetlo oružje... ali meni je ipak drago imati puno alata, pa sam se malo potrudio i posložio to kako treba, na način koji mi se jako dopada. Još moram srediti neke detaljčiće ali već se vidi koja je ideja i kako će izgledati na kraju.

dragi Done imaš ne 5 nego 6 za izvedbu i trud, ali nije li ljudi protuprirodno bonsai alat držat tako ufino složen  :nono: :loco:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #8 : 27-05-2013, 20:14:57 »
Hvala, hvala, lijepo je vidjeti da se ljudima dopada  :hvalaaa:

Marija, čini se da ti nisi u potpunosti savladala  bit kreativnog nereda. Štos je u tome da sve imaš savršeno i onda sve razbacaš i više nikad ne posložiš kako treba iako imaš sve mogučnosti za to.
 E to je tek onda  pravi zen nereda i neurednosti :mdr:
Zamisli recimo neku radionicu, dodjem s ovom škrinjicom i onda sve povadim i potrpam oko drva, na stol, na pod, posvuda unaokolo i onda tražim gdje je što i ništa ne mogu pronaći. Nirvana, ko to može platit, za sve ostalo tu je Diners :idiot:

Offline Marija

Odg: Sanduk za komplet alata
« Odgovori #9 : 28-05-2013, 12:49:10 »
Štos je u tome da sve imaš savršeno i onda sve razbacaš i više nikad ne posložiš kako treba iako imaš sve mogučnosti za to.
 E to je tek onda  pravi zen nereda i neurednosti

Genijalno, sad mi je tvoj uradak još draži  :verycool:  i ispričam se što sam naivno pomislila da će u tim savršenim udubljenjima zaista stajati alat  :idiot:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai