Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Yamadori 2014  (Posjeta: 48582 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #120 : 21-05-2014, 21:25:08 »
GOSPOOOĐAAAA Marija  bina
dođe mi da vrisnem!!!

  ajd onda lijepo vi meni objasnite kako koga osloviti ,osobno nikog nepoznam ,a dozvolu da se  nekom obraćam kao da smo na ti od nikog nisam dobio i šta ja da radim... :smile:

Offline TiTech

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #121 : 22-05-2014, 12:22:00 »
Nisi nista pogrijesio i to samo govori da si pristojan i da su te doma naucili osnovama kulture i ponasanja.  ;) Medjutim na internetu vlada nepisano pravilo i svima se obracas sa TI koliko god "stari" bili...  :chinaman:

Offline brko

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #122 : 22-05-2014, 22:10:12 »
-  E,da to mi je novo ,ali barem znam, iako  mislim da će biti malo škuro dok se na priviknem pogotovo kad su dame u pitanju .
meni osobno se sviđa taj oblik obiteljske ili prijateljske prisnosti i mislim da je to ok
sam da se opustim ....hvala :smile:

Offline Marija

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #123 : 23-05-2014, 09:14:35 »
GOSPOOOĐAAAA Marija  bina
dođe mi da vrisnem!!!

  ajd onda lijepo vi meni objasnite kako koga osloviti ,osobno nikog nepoznam ,a dozvolu da se  nekom obraćam kao da smo na ti od nikog nisam dobio i šta ja da radim... :smile:

Sve OK, Brko.... ja sam se malo šalila.  ;)

Računam da kad se tu srećemo na malom forumu, da se svi "znamo" na neki način, pa da nema potrebe za persiranjem.

Evo teme za upoznavanja .... vrijeme je da je aktiviramo .... stavite svoje slike
> Koji smo mi ovdje (tema za predstavljanje)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline brko

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #124 : 23-05-2014, 10:04:46 »
  -jeee.,sad bar znam ćiji sam ,imam klapu na forumr tj. vi ste dobili mene(što i nije baš zgoditak) baš sam  :cheer:,ovo mi je osvježilo dan :mdr:.

Offline brko

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #125 : 11-06-2014, 14:01:39 »
Evo i još koja slikica kod usađivanja.

[/quote]
  -ćajko,ako umrem a nisam vidio tvoj glog da tjera nosit ćeš me na duši,daj bar jednu slikicu  :search:

Offline gal

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #126 : 24-06-2014, 13:24:22 »
..jedan betulus i acer palmatum
...malo o "pravilima", prve godine nakon vađenja ništa se ne radi na drvu i generalno je to ispravno, no ima iznimaka: ovaj betulus je prorijeđen i ožican, a palmatum dvaput žican, dvaput prorjeđivan i rezovi podrilani. Zašto? Konkretno izboji acera kako palmatuma tako i domaćih campestri već nakon nekoliko tjedana odrvene i više nisu savitljivi te pucaju i na najmanje savijanje te je pravovremeno usmjeravanje grana ključno... 

Offline alexhor

Odg: Yamadori 2014
« Odgovori #127 : 16-07-2014, 17:29:35 »
Ovo za campestre sam naučio na teži način, pa sam počeo preusmjeravati kad je još bilo zeleno, no onda pak vrijedi da nikako ne smije ostati žica predugo, u mojem slučaju tri tjedna je već bilo previše. Na sreću oblik se brzo zadrži. Nekako mi je slično i kod brijesta.