Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Vrsta i Održavanje  (Posjeta: 12348 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #15 : 27-09-2013, 17:02:35 »
Gle, to nije drvo, to je degenerirana mrkva. To nije bonsai niti može biti bonsai. Možeš ga ožicavati, formirati kako želiš ali nemaš deblo nego mrkvice pa ti je sve uzalud. Znam da si to kupio pod bonsai ali fuckaj ga, prevarili su te.
Bonsai je drvo u posudi. Mrkva u posudi je povrće ma koliko je ožicavao.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #16 : 27-09-2013, 17:12:03 »
možda da živiš u vijetnamu, našao bi dobre fikuse. Al sve ovo po mallovima i dučanima nema veze sa ovim hobijem. Kužiš! Velika planina je blizu Požege pa bježi po grab.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline dariostarcevic@gmail.com

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #17 : 27-09-2013, 17:24:09 »
Razumijo sve od svih! Tako će i biti! Svaki dan sam u šumi, drva pravimo sad za zimu, ovo ono a i živim odmah kraj šume tako da će grab ili čak bukva biti :)

Offline Marija

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #18 : 27-09-2013, 18:36:38 »
to  uzgajaj kao u svaki drugi kućni fikus
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline donna

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #19 : 27-09-2013, 18:41:45 »
Nedavno sam bila u Varaždinu u njihovom MBM-u i neke dvije tete se muvaju oko tih fikusa. Nakon kratkih konzultacija, odlučile su svaka sebe počastiti bonsaićima.
Zaustih da protuslovim i da ih educiram i.....odustah. Pa ko sam ja da se petljam di mi nije mjesto ? Nek ženske uživaju.
I sama još ništa ne znam.
Samo se nadam da neće doći ovamo na forum tražiti savjete o održavanju, žicanju i sl.

Offline Marija

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #20 : 27-09-2013, 18:45:34 »
Samo se nadam da neće doći ovamo na forum tražiti savjete o održavanju, žicanju i sl.

Budući da ih nisi omela u kupnji na vrijeme, kao nagradu dobivaš pravo na ekskluzivnu super delux brigu o idućih 10 početnika s fikusima koji se pojave na forumu! Neka je s tobom boginja tolerancije, pritom!  :hihihi:
 :mdr: :mdr: :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline donna

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #21 : 27-09-2013, 19:24:40 »
Draga Marija, prihvaćam izazov, ali samo uz tvoj blagoslov da budem veća baba-roga od tebe ? Jer ja to zaslužujem  :hihihi:
ps: da i ja konačno nekog nasprdam, već sam više puta htjela, ali sam se pravila fina  :lol:

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #22 : 07-10-2013, 14:20:36 »
E pa Donna, očito sam ja bila prvi  :quiet: kojeg si opalila, bolno !!  Ok, istina boli, ali i ubija u pojam !! :jupi:  Ali si mi dala volje za dalje !

Offline donna

Odg: Vrsta i Održavanje
« Odgovori #23 : 07-10-2013, 16:36:13 »
Lilia zlato, "ONO" tvoje što ti nazivaš bonsaijem, MORAŠ negdje ovdje pokazati. I reći koliko je staro, ok?
Neće ti niko ništa zbog tog reći, dosta sam ti ja rekla.
A naš Radovan jedva čeka proljeće da mu mi dođemo praviti društvo u šumi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!