Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Par dobronamjernih savjeta za početnike  (Posjeta: 14901 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aries

Odg: Par dobronamjernih savjeta za početnike
« Odgovori #15 : 25-05-2007, 14:23:59 »
Ionako sam našao zanimljiviji forum.

Offline DonQuijote

Odg: Par dobronamjernih savjeta za početnike
« Odgovori #16 : 25-05-2007, 14:40:28 »
Ionako sam našao zanimljiviji forum.
Siguran sam da ćeš pronaći i zanimljiviji hobi :great:

Offline Marija

Odg: Par dobronamjernih savjeta za početnike
« Odgovori #17 : 25-05-2007, 14:47:52 »
Ionako sam našao zanimljiviji forum.

Sretno!  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline boborg

Odg: Par dobronamjernih savjeta za početnike
« Odgovori #18 : 25-05-2007, 17:20:11 »
a znate onu staru dobru 'ako se pošteno ne namučiš - malo naučiš' :)
želim reć da su ljudi čudne biljke i većina ih neće naučiti na tuđim greškama, al ono, tak to valjda treba ić...a opet ako se želimo baciti u bonsai avanturu nije ni loše pohvatat sve činjenice  i što više znanja prije ičega, no svi smo drugačiji...tu sam na forumu naletio na stvarno brdo raznoraznih informacija, problem može nastati u ponekad proturječnim savjetima, tak da sam ja više nekak za eksperimentiranje i pokušavanje, pa kad se nađemo u škripcu potrudit ćemo se otić na net il gdje već i nać potrebnu informaciju, savjet, kajgod, i bit ćemo jednostavno na neki način prisiljeni učiti...kužite me kaj hoću reć?

Offline Protagonist

  • Član
  • ***
  • Postova: 65
  • Lokacija: Našice
  • Total likes: 0
  • U divljaka luk i strijela
Odg: Par dobronamjernih savjeta za početnike
« Odgovori #19 : 25-05-2007, 17:27:16 »
Ma jasno. I ja sam puno naucio na ovom forumu. Samo mi je malchice zasmetala ta "mracna realnost" (ako bas tako hoces Mare  :sarcastic: ).
Ja bi samo uzivo u ovom i ucio kako god znam i umijem, od koga god mogu i tko mi zeli znanje prenijet. Samo mi ne treba ubit entuzijazam.

a sve sto vi tu govorite cu valda skuzit vremenom.. da je tesko i da je bed i da je sporo i da se ne zanosimo i da ce sve krepat    :mdr:

i dajete se ljudi nemojte vise svadjat, ljudi smo

aaaaaaalwaysss look on the briiiight side of lifeeee  <sad svi zajedno> :whistle:  :whistle:  :whistle:  :whistle: