Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Moji bonsai počeci  (Posjeta: 2668 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

Moji bonsai počeci
« : 16-12-2013, 22:26:16 »
  -lijep pozdrav svima!
moji prvi susreti sa bonsaijembili su(naravno tekst i fotografije u novinama),a pošto čovijek kad je bolestan i u krevetu krati vrijeme kako zna i umije ,tako sam i japoćeo.
kad sam dobio komp od sina ipoćeo tražiti ,našavši ovaj forum ostao sam bez teksta tj. shvatio sam da ništ neznam i da idem sve ponovo: : :ashamed::priznajem sijao sam sjeme(pa gdje u slavoniji naći plitak korijen ),ta drvca i danas su živa, moji borovi i kesteni i divlje jabuke i dalje žive neki i preko 20 god.a tako sam mislio da treba ,ja poćnem a moji potomci nastave i za 60-70 god evo bonsai :happy2:,međutim brzo sam progledao u ovih par mjeseci i sad krećem ponovo,a tosi mogu priuštiti mlad sam tek mi je 61
  -done ti si mi prvi poželio dobrodošlicu ihvala na svemu ,no neki od nas teško da će ikada u selce ili bilo gdje u onaj krš mislim da se moja štaka nikako nebi uklopila u taj pejzaž možda na plažu u selcjma.bože moj neko mora biti prvi a neko poslednji,bez obzira gdje sam raduje me kad vidim šta se pronalazi i kako se postupa s tim drvcima,možda nekad i sam budem imao dva tri komada.
  marija i andrija ,sandev,jurica,ćajko,sivac ,radovan ,mario i svi ostali dali  su mi poticaja i elana za dalje iako znam da ću ostati uglavnom samo zaljubljenik u tu ljepotu ipak idem dalje .e da a tek donnin humor pa draženkinentuzijazam i nestrpljivost ,ljudi zaista sam sretan što sam slućajno naletio na vas ,ovo pišem da ne zamjerite ak nešto lupim,mislim da sam skroman i da neću nikoga povrijediti.na koncu pa morate imati nekoga ko je i iz sjemena uzgojio kesten,orah ,bor i .....puno pozdrava svima i pratim vaš rad sa velikim zadovoljstvom.
  -

Offline donna

Odg: Moji bonsai počeci
« Odgovori #1 : 17-12-2013, 15:28:30 »
Brko !!! Otvori si svoju temu, pa sva svoja mišljenja i razmišljanja, mudrovanja i sve ostalo u tom smislu, piši tamo. Lijepo napiši što te tišti ( osim tijesnih cipela), što ze zanima, što bi htio......
Ma ima i kod nas u Slavoniji yamadorija, po kanalima, jarcima......Za nas matorce, za našu dušu i zanimaciju, nađe se.

Offline DonQuijote

Odg: Moji bonsai počeci
« Odgovori #2 : 17-12-2013, 21:04:21 »
Dobrodošao na forum. Kod bonsaia je lijepo što se njime možeš baviti i kao dijete i kao senior.  :love:
Ja se zamišljam i u poznoj starosti kak ožicavam rezuckam i uživam... jedino što onda to neće biti uz kavu i cigarete :gigle: nego uz neki čaj ili par kapi crnog vina...za cirkulaciju naravno :svetac:

Offline sanjinko

Odg: Moji bonsai počeci
« Odgovori #3 : 17-12-2013, 21:17:31 »
pozdrav i dobrodošao,u životu je sve moguće tako da i tvoja štaka jednom bude zabodena u primorski krš,a i da postaneš aktivan(ne samo zaljubljenik)bonsaist.živio ti nama rodjo

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Moji bonsai počeci
« Odgovori #4 : 19-12-2013, 21:13:14 »
Dobro došao i ušao u bonsai svijet - naš mali raj.  :bravoPrika:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!