Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pozdrav svima  (Posjeta: 5908 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeko1986

Pozdrav svima
« : 30-12-2013, 10:21:49 »
Zovem se Krešo,živim u Crikvenici,oženjen i imam 2 djece.Nisam baš totalni bonsai početnik tj. imao sam pokušaj pred par godina sa jednom rašeljkom i jednom maslinom koje su nažalost nesretno završile(čitaj smrznule) zbog posla koji sam radio prije.Pošto sad imam posao koji mi dopušta da budem svaki dan doma,krećem ozbiljnije sa nalaskom materijala za prebonsai a na proljeće slijedi kopanje. Nadam se da vas neću udavit pitanjima kojih za sad neće bit previše ali kad bude koje drvce u trening posudi nadrapali ste sigurno :smile:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #1 : 30-12-2013, 12:24:25 »
Pozdrav tebi Zeko.Sjeverno od tebe ima Eldorado zvani Velebit.Samo nemoj kopati u parku prirode.Južna strana Mediteranske vrste,sjeverna strana kontinentalne vrste.To je ono što mene zanima.Moram se jednom uputiti u taj dio..
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline MR

Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #2 : 30-12-2013, 12:59:54 »
Pozdrav Zeko,
Dobro došao na forum...

Offline jurica

Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #3 : 30-12-2013, 14:57:10 »
Dobro došao!
Sama okolica Crikvenice je Eldorado oćeš li prema Kraljevici ili prema Novom Vinodolskom , mislim da se ne treba patit po Velebitu.
Prouči samo Sebine filmiće o vađenju tu negdje u tvom kraju , da spoznaš što ti treba od alata i tehniku samog vađenja.
http://sandevbonsai.blogspot.com/2013/02/video-collecting-2013i.html
To ti je samo jedan od ...

Offline sanjinko

Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #4 : 30-12-2013, 22:37:53 »
pozdrav susjed,dobro ti jure govori,dobro se informiraj,naoružaj i napad na brda.naš kraj je bogom dan za dobar startni materijal.slobodno "tlači"s pitanjima pa češ i manje grešaka činit,a na ovom je forumu krcato živučih enciklopedija.ja sam na početku puta kao i ti i "davim" non stop.

Offline zeko1986

Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #5 : 31-12-2013, 08:15:40 »
Hvala svima na dobrodošlici na forum :hvalaaa: Ja sam inače član lovačkog društva tako da znam već nekoliko lokacija di bi se dalo nać dobrih yamadoria,šetnja po prirodi mi je u krvi pa zašto ne to iskoristit za ovaj prekrasan hobi. Gospodina Sandeva pratim na njegovoom blogu već neko vrijeme,nadam se da ćemo se i upoznat ako bude negdje u blizini.Radovane,netreba ići do velebita ljepo se spusti do nas u Crikvenicu pa možemo skupa u potragu,naravno hrana i piće su osigurani :hihihi:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #6 : 31-12-2013, 20:38:32 »
Hvala na pozivu.Poziv važi obostrano ako te put kad nanese prema Mađarskoj.Ako ću uspjeti ugurati u termin,jer moram udovoljiti zahtjevima dviju žena na proljeće,sigurno ću te kontaktirati.Kod mene nema puno dobroga startnoga materijala kao kod tebe,ali nam je ono malo što pronađemo priraslo srcu i sretni smo.Imamo neke vrste kojih nema kod tebe,to jedino.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!