Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Još malo videa...čišćenje snimljenog materijala od prošlog proljeća :)  (Posjeta: 8679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.


Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odlično i poučno za one koji neznaju.Sada bi još trebao snimiti jedan takav od vađenja iz prirode,kraćenja korjenja,sađenja u trening posudu i prvog dizajna krošnje.To bi bilo ono pravo za početnike.Iz tog djela forumaši postavljaju puno pitanja,a teoretski odgovori im nisu ponekad do kraja jasni.  8)
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline brko

  -sve pet, prava mala škola lijepo prikazano i vrlo poućno ,hvala sandev ,a i sokolovi su prav ima i dida jednog al tek mu je 8 mjeseci ,pa kad malo poraste valjda će biti i koje drvo da ih poslikam.hvala na poućnom videu... :happy:

Offline donna

Meni super, hvala Sandev !

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odlično i poučno za one koji neznaju.Sada bi još trebao snimiti jedan takav od vađenja iz prirode,kraćenja korjenja,sađenja u trening posudu i prvog dizajna krošnje.To bi bilo ono pravo za početnike.Iz tog djela forumaši postavljaju puno pitanja,a teoretski odgovori im nisu ponekad do kraja jasni.  8)
Radovane,
to sam već snimio više puta u različitim oblicima :) ...od vađenja, alata, presadnje, obrade korijena, fiksiranja u posudu...bla bla bla, već sam dosadan i Bogu i ljudima....dakle, sve već postoji.

kome treba i tko traži, naći će.

:)

Pozdrav

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
  -sve pet, prava mala škola lijepo prikazano i vrlo poućno ,hvala sandev ,a i sokolovi su prav ima i dida jednog al tek mu je 8 mjeseci ,pa kad malo poraste valjda će biti i koje drvo da ih poslikam.hvala na poućnom videu... :happy:
Meni super, hvala Sandev !

Nema problema dečki, ak vam koristi onda je dobro. Ja sam to slagao zbog mjuze najviše :)

Offline zeko1986

Evo jedno veliko hvala i od mene :hvalaaa: Neće se nitko ljutit ako staviš sve u jednu temu,pod sve mislim od vađenja pa nadalje,ja znam da bi meni koristilo a siguran sam sa nas ima još :ashamed:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Ja znam da imaš to sve Sebastijan,jer sam vidio sve tvoje postove i filmiće i na blogu i na forumu.Ali kao što Zeko kaže-treba ponovo staviti pod pravu temu među početnike,i dobro ju podebljati sa velikim slovima.Neka to bude neka osnova i stalno na prvome mjestu i dostupno početnicima. hej
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline donna

Veli Sandev "dečki"....no dobro..... bina

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Ja znam da imaš to sve Sebastijan,jer sam vidio sve tvoje postove i filmiće i na blogu i na forumu.Ali kao što Zeko kaže-treba ponovo staviti pod pravu temu među početnike,i dobro ju podebljati sa velikim slovima.Neka to bude neka osnova i stalno na prvome mjestu i dostupno početnicima. hej

 :worthy:  Dobro zbori Radovan, znala sam da misliš na početnike!  Moram se dobro načeprkati da nađem do zrna ispod kojeg je nešto početničko !!  Majstorskih uradaka je sve puno !

A i Donna  :verycool:  lijepo je kad su dečki i "dečki" skupa !!

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Veli Sandev "dečki"....no dobro..... bina
Ja znam da imaš to sve Sebastijan,jer sam vidio sve tvoje postove i filmiće i na blogu i na forumu.Ali kao što Zeko kaže-treba ponovo staviti pod pravu temu među početnike,i dobro ju podebljati sa velikim slovima.Neka to bude neka osnova i stalno na prvome mjestu i dostupno početnicima. hej

 :worthy:  Dobro zbori Radovan, znala sam da misliš na početnike!  Moram se dobro načeprkati da nađem do zrna ispod kojeg je nešto početničko !!  Majstorskih uradaka je sve puno !

A i Donna  :verycool:  lijepo je kad su dečki i "dečki" skupa !!

Ispričavam se damama, nisam mislio isključiti vas iz društva i rasprave, naime, kada sam napisao "dečki" obraćao sam se Radovanu i brki...donna, dok sam pisao tvoj post sam zamijenio s brkinim ??? valjda???
ko će ga znati.
to je starost već pomalo

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Stara verzija foruma je imala rubriku (favoriti)  na svim mogučim temama. Meni kao početniku 2010 je bilo idealno spremat sve kaj me zanimalo i što mi je bilo bitno. Naime te rubrike više nema (ili ju ja nevidim) a u njoj je bila čitava knjiga Juričinih , Marievih i od večine bonsaista postovi!Sve te teme i dalje postoje tu na forumu al bilo bi lakše svima novima da se takve teme spremaju tj arhiviraju u osobni profil radi lakseg učenja i primjene!
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline TIBIKA

 Pitanje za Sandeva  zbog cega stavljas ugalj? Da li zbog mikro i makro elemenata koji se nalaze u istom ili neki drugi razlog?

 Veliki POZDRAV A MUZIKA OTKIDA :hvalaaa:

Offline Goran

Filmić ti je super :great: .