Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: carving bit za malu brusilicu  (Posjeta: 5061 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanjinko

carving bit za malu brusilicu
« : 29-12-2013, 10:39:57 »
evo samo jedna obavijest(ko nezna).kupio sam bit za malu brusilicu od Španka ovaj sa slike i sve 5,ali neki dan ga nadjem u pevecu od lux-toolsa al za 30 kuna.znači identično naoštrena glava,tijelo,jedino je 2mm kraći(al zanemarivo u odnosu na cijenu.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: carving bit za malu brusilicu
« Odgovori #1 : 29-12-2013, 23:44:05 »
Važno je i od kakvog je materijala.Ako je običan čelik onda će se i brzo zatupiti.Ako je vidija čelik onda će duže trajati.Ali ako nemaš što drugo onda je i to dobro.Vidjet ću ja u Pevecu Varaždin pa ću kupiti jedan i ispitati ga.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanjinko

Odg: carving bit za malu brusilicu
« Odgovori #2 : 30-12-2013, 16:30:00 »
bacio sam onaj paketić di je bio pakiran,pa neznem za materijal.al znam da je imao oznaku crvenu tj.profi alat.a od lux-a(za kojeg mogu reći da je odličan alat)imam "basic"velike škare i treća sezona režu ko lude u svim uvijetima.znam o čemu govoriš glede materijala jer mi je to struka,al pošto imam oboje i ja ču ih malo testirati kad vremena ulovim pa da vidim razliku.

Offline sanjinko

Odg: carving bit za malu brusilicu
« Odgovori #3 : 18-05-2014, 13:00:28 »
evo da napišem nešto glede ovog malog bita kupljenog u pevecu.testirao sam njega,ovoga gore od rudia španka i ovaj od kaizena sa slike. http://www.kaizenbonsai.com/shop/product_info.php?cPath=23_62&products_id=1522.
radio sam na zelenom jasenu i mogu reći da je ovaj iz peveca klasa za oba ova.ulazi u drvo ko u putar.za izdrilati rupu ili neke detaljiće je odlićan i drastična je razlika u odnosu na ova dva puno skuplja proizvoda.e sad što se tiće materijala i njegove kvalitete te koliko će izdržati to će budučnost pokazati,ali pošto ovaj košta 30 kuna mislim da je svaka rasprava suvišna.ukoliko ga nadjem u pevecu ja kupujem još jednog za rezervu.