Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zima odlazi  (Posjeta: 23023 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Zima odlazi
« Odgovori #30 : 15-05-2014, 07:46:18 »
Nije zima,ali je još gore.Vjetar već drugi dan puše kao lud i ne namjerava stati.Drvca se jedva drže na policama a obložena su sa kamenjem.Bukvice sam pojedine morao staviti na zemlju jer im je vjetar počeo kidati grane od silnog mahanja sa njima.Proći će valjda i ti Smrznuti sveci,kako mi u narodu zovemo ove dane od 11-15 svibnja. :nails:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Zima odlazi
« Odgovori #31 : 15-05-2014, 09:07:06 »
I moja drvca su sva sišla s polica ! Bojala sam se da sav trud ne ode s ovim vjetrom ! Pošto su sva drvca puna listova, sa lijepim krošnjicama, jelte, da to tako nazovem  :verycool: :verycool: vjetar ima s kime kovitlati...a bojeći se da mi ne rasklima mlado, novo korjenje...sve sam  skinula....čak i onu  :sumo: ogromnu gliciniju  i sada sam i ja i drvca mirni !!!  Osim kaj me hvata jeza kad čujem kako vjetar fijuće oko kuće i kako savija brezu i smreke !!  Ok, danas je 15. i zmržnjeni sveci bi prebali otići !!! :dunno: A i počinje vikend......nećemo valjda i vikend provesti unutra !!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Zima odlazi
« Odgovori #32 : 16-05-2014, 06:06:13 »
Zdrži išće malo.Vlado bu zakuril pa bu toplo.Bute se malo stisnuli. :bravoPrika:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Zima odlazi
« Odgovori #33 : 16-05-2014, 11:39:15 »
 face  Pusti Radovane Vladeka i tiskanje !!  Njemu nije zima...on je na sigurnome !!

Al ovo jadno, olistalo, zmiksano vani.....najrađe bi sve odnesla u podrum !!  Al ako smo do sada zdržali....zdržali bumo još ova 2 dana do nedjelje !!!  :yupi:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Zima odlazi
« Odgovori #34 : 17-05-2014, 09:40:25 »
Evo u nedjelju bu konačno kraj te agonije,a onda drugi tjedan idemo u ljetno razdoblje od 25 do 30 stupnjeva.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: Zima odlazi
« Odgovori #35 : 30-01-2016, 08:00:48 »
koji je ono danas datum??? :question:

Offline grabar

Odg: Zima odlazi
« Odgovori #36 : 30-01-2016, 16:59:33 »
Bome ni kod nas nije bolje drva samo šta ne prolistaju drenovi su u punoj cvatnji vrijeme ludilo ako tako nastavi bome brzo ću završit sa sezonom kopanja

Offline Adrian

Odg: Zima odlazi
« Odgovori #37 : 03-02-2016, 18:52:56 »
ova današnja kiša tak paše crnogorici da nemre bolje biti....odmah je 2 nijanse zelenija neg jučer.....