Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Video: Veliki "korijennakamenu" grab, čišćenje i priprema za sezonu 2014  (Posjeta: 6045 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Puno je posla ovih dana...toplo je, i što treba napraviti oko drva je u varijanti...sad ili..nekad (druge godine)
Tako da sam se bacio malo na onu mentalno destruktivnu igru...skinižicu-stavižicu :)
I ispade video od snimljenih komadićaka materijala

Ovdje ima još videa i linkova...koga zanima vidjeti kakve je faze stabalce prošlo do sada:

http://sandevbonsai.blogspot.com/2013/02/video-100kg-carpinus-winter-session.html


http://youtu.be/MjptbnSkX9E

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
 

:worthy: Divota ! Bravo majstore !!  Prava elegancija sumo primjerka !!

Offline brko

  -nemam šta reći ,samo da se zna da sam vidio  :surprised:

Offline drigi

Nešto najbolje što sam video do sada,na ovom bih ti i Japanci zavideli!!!! Fantazija  :chinaman:

Offline jurica

jee,wauuu!!!!! :great: :great: :great: :great: :great: :great:

Offline sanjinko

 :worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :worthy:,bez teksta sam

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Pa, mislim...zbilja nije loš. Drago mi je da vam se sviđa.  :bravoPrika:
Na IBC-u se vodi rasprava...javili su se neki genijalci koji razmatraju...bi li bilo bolje razbiti kamen i izvaditi ga van iz baze debla...ili, kako ga ofarbati da bude druge boje...

Koje idiotske ideje  :nails:
 :wall:
Koja imbecilijada

Offline grabar

šta reć za drvo nego nego  :great: :great: :great: :great: :great:,seb dobro da nisu napisali da ugraviraš neki spomenik  na taj kamen   :gigle:

Offline MR

Kao bonsai majstor nemogu komentirati jel to  nisam.....ali kao estetski osviješten mogu reći da je kamenje baš tam gdje treba biti i nema bolje boje od prirodne........nekak sam ziher da bi one šarafe na trening posudi promjenio....totalno su aut.... :happy2: :happy2: :happy2:

Offline brko

Pa, mislim...zbilja nije loš. Drago mi je da vam se sviđa.  :bravoPrika:
Na IBC-u se vodi rasprava...javili su se neki genijalci koji razmatraju...bi li bilo bolje razbiti kamen i izvaditi ga van iz baze debla...ili, kako ga ofarbati da bude druge boje...

  -Sebastijane,to je ono:zloba+zavist+taština=pokvarenjaci
da prevedem;da ga bar upropasti,kako ga je baš on našo,ja bi bolje=hura sj....ga je
nisu svi  kritićari zli a bogami ni tapšaći dobronamjerni (to ti je ko ono o vrabcu i zimi),postavi se dogmatski ;drvo je mrak,vrh i nema se šta drugo reći....meni je prelijepo i danima ću ga gledati....zaista vrijedno i truda i divljenja.


  ps naljepši mi je kad je najniža grana lijevo a desno s vidi kamen :chinaman:







Offline sanjinko

i ja cu nesto komentirati glede kamena,neću o stailingu drva jer se tu nema što reći,a i što bi lilla rekla,još ja trebam puno papati palente da bi nešto suvislo rekao.mada bi i meni pasala ova brkina ideja glede prednje strane jer je po tome kamenu poseban.sada ću halucinirati malo,taj mu kamen po meni daje neki DNA gen(ako me kužite),ono dokaz surovosti terena u kojem je rastao.ili ona(pazi sad ovu štoriju)kad je bio mali tata mu je dao taj kamen i rekao"čuvaj ga da te uvijek posječa na to di si odrastao i kako ti je teško bilo".drvo je čudo(moj tip drva seba) naravno s tim kamenom i ona jaka sto ljudi sto ćudi

Offline Adrian

Jučer sam ga vidio u živo. Drvo je mrak i nemoj da mi netko kaže nešto protiv.

Offline Levi

Drvo je izuzetno, kao i rad na njemu.

Primetiću da je i video odlično snimljen!