Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica

Od petka pa do popodnevnih sati u nedjelju kod mene je boravio jedan od najvećih živućih majstora Walter Pall , super čovjek i dobar prijatelj.
Vrijeme je provedeno u radu , razgovoru uz mnoštvo savjeta , jako puno smijeha i zezancije.
Subotu popodne pridružili su nam se Andrea (grabar) i Sanjin (sanjiko).Opet rad, rasprava o drvima , uz puno smijeha i zezancije.
Što reći nego: Walter puno ti hvala i uvijek si dobro došao gost !
A dečki koji su bili prisutni : Nastavak slijedi dogodine !
Slijede slike iz mog vrta.

Offline jurica

Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #1 : 28-04-2014, 19:29:20 »
...

Offline Marija

Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)
« Odgovori #2 : 28-04-2014, 19:29:51 »
Bravo super  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

I još par ...

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Blago vama koji se poznajete....a nama koji vas ne poznajemo...hoće li vas nam netko predstaviti ?? G.Palla poznajem  ;) ali dalje  :verycool:  Bilo bi nam jako drago !!

Offline jurica

S lijeva na desno : sanjiko (Sanjin) , Walter Pall , moja malenkost (Jurica) , grabar (Andrea)

Offline sivac68

tražim da vlasnici foruma uvedu smajlić "like"
šta drugo reći?
ZDRAVI BILI !!!

Offline Marija

tražim da vlasnici foruma uvedu smajlić "like"
šta drugo reći?
ovo je najbliže tome:
 8) :great:  :victory:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline donna

Kad se bude od pšenice, suncokreta i kukuruza pravili bonsaji, doći će W.P. i kod mene  :jezik:

Offline brko

  -jurica ti se šališ,  :surprised:sve ovo si već uzgojio ,a ja mislio da si još u fazi vađenja  :great: svaka ćast imaš puno toga za pokazati...

Offline grabar

čast mi je bilo upoznati takvog čovjeka

Offline DonQuijote

Odlično :great: Jurin će vrt za koju godinu biti turistička atrakcija.  :jupije:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
 
Odlično :great: Jurin će vrt za koju godinu biti turistička atrakcija.  :jupije:

Točno tak.Sjedio bu u hladu i kasirao po euro.Ak im ponudi još što za iće i piće,što mu drugo treba.Bravo Jurice.Ja znam da si ti do sada puno naučio i imaš puno volje ali mislim da si poslje dolaska Palla još bolje progledao. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanjinko

Jure još jednom hvala na organizaciji ovog druženja.iskreno ja sam još pod dojmom svega(oprostite mi al mlad sam u ovoj umjetnosti).žao mi je jedino što još nije bilo 30 drva za kritiku,pa da se sve skupa još produži za koji sat.mene je čovijek nakrcao informacijama,možda i previše za mene,al svaka sekunda provedena s njim je bogatstvo.i da ja sam na jureta najviše ljubomoran zbog uvijeta koje ima,bez obzira što ima čudo drva,al onaj vrt,ma čudo,baš za turističku atrakciju

Offline zeko1986

Svaka čast,šta drugo reć :surprised: